Recent Posts

Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Site Tanıtım Bölümü / Adwoox Web Tasarım ve Seo Hizmetleri
« Last post by admin on July 14, 2020, 06:38:13 PM »
Domain adı : Adwoox.com

İçerik-Başlık : Adwoox Web Tasarım ve Seo Hizmetleri

Site Kuruluş Tarihi : Ağustos 2019

Tanıtım, Açıklama : İnternet sitenizin profesyonel bir görünüme kavuşması, ardından arama motorlarında üst sıralara doğru ilerlemesini arzu ediyorsanız, siz de pek çok kişi ve kurum gibi Adwoox ile çalışabilirsiniz. Adwoox üzerinden, gerek web tasarım, gerekse de seo danışmanlık hizmetleri satın alabileceksiniz.

https://adwoox.com/ isimli internet adresine giriş yaparak, buradan SEO, Sosyal medya yönetimi, Google ADS, web tasarımı, Google harita çalışmaları ve Wordpress hizmetleri başta olmak üzere çeşitli internet hizmetleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

https://adwoox.com/web-tasarimi/ hizmeti neticesinde, internet adresiniz çok daha şık ve profesyonel bir görünüme kavuşabilir. Sitenizin amatörce bir şekilde tasarlanması, firmanız açısından oldukça negatif bir izlenime sebebiyet verir. Özellikle bir e-ticaret sitesine sahipseniz, müşterilerinizin siteniz vasıtasıyla rahatça alışveriş yapabilmesi son derece değerlidir. Bu bağlamda, iyi bir web tasarımı, kazançlarınıza doğrudan katkı sağlayacaktır diye tahmin ediyoruz.

https://adwoox.com/seo/ hizmetleri ile birlikte, sitenizin arama motorlarında daha yüksek basamaklara doğru ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Belirlediğiniz anahtar sözcüklerde üst sıralarda yer almak isterseniz, buradan seo hizmetleri satın alabilirsiniz.

GSM: 0506 191 0991
E-Mail Adresi: info@adwoox.com
Açık Adres: Yeni Batı Mahallesi Kalem Caddesi AP Ist Gate Residence 22B No:34 Yenimahalle - Ankara
12
İnternet Sitesinin Adı : Zekaipekkafali.com

Sitenin sahibi : Prof.Dr. Zekai Pekkafalı

Site Konusu - Site Başlığı : Renkli Doppler, Kist Hidatik, Girişimsel Radyoloji ve Fazlası

Sitenin Faaliyetlerine Başlamış olduğu Tarih : Eylül 2019

Site Hakkında Açıklamalar : Prof.Dr. Zekai Pekkafalı'dan online randevu almak isteyenler, hiç vakit kaybetmeden zekaipekkafali.com isimli internet adresine giriş yapabilir. Site vasıtasıyla, arzu edenler çeşitli sağlık konularına dair makale okuyup, videolar seyredebilecektir. Sitede, konu başlığımızda da vurguladığımız gibi; gerek renkli doppler, gerek kist hidatik, gerek girişimsel radyoloji alanlarıyla alakalı çok sayıda kıymetli bilgi bir araya getirilmiştir.

http://www.zekaipekkafali.com/renkli-doppler-nedir/ linkine tıklayanlar, buradan Renkli Doppler nasıl çekilir, Renkli Doppler Ultrasonografi nasıl çalışır, Karotis renkli Doppler nedir, krotal renkli Doppler nedir, Obstetrik renkli Doppler nedir, Renkli Doppler kaçıncı haftada yapılır, Renkli Doppler fiyatları ne seviyededir gibi soruların tamamına en kapsamlı yanıtları alabilir.

http://www.zekaipekkafali.com/kist-hidatik-nedir/ sayfası içerisinde ise, Kist Hidatik Bulaşma Yolları, Hastalarda karaciğer kist hidatik belirtileri, Hidatik kist tedavisi gibi önemli bilgiler ziyaretçilere takdim edilmiştir.

Girişimsel radyoloji riskleri nelerdir sorusuna yanıt almak adına, http://www.zekaipekkafali.com/girisimsel-radyoloji-riskleri-nelerdir/ sayfasına ziyaretinizi gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Tüm bu içerikler ve çok daha fazlası, Prof.Dr. Zekai Pekkafalı resmi internet adresi olan zekaipekkafali.com vasıtasıyla ziyaretçilere sunulur. Herkese şimdiden sağlık dolu günler dileriz. 
13
Site Tanıtım Bölümü / Cadde Patent üzerinden İsim Hakkı Almak Çok Kolay!
« Last post by admin on July 14, 2020, 06:16:55 PM »
Web Site İsmi : Caddepatent.com.tr

Site Başlığı : Cadde Patent üzerinden İsim Hakkı Almak Çok Kolay!

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Mart 2014

Site Tanıtımı : İsim hakkı almak istiyorsanız tam olarak doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. https://www.caddepatent.com.tr/ isimli internet adresi üzerinden, siz de artık en avantajlı fiyatlarla isim hakkı satın alma şansı elde edebilirsiniz.

Müşterilerine marka tescili ve patent tescili hizmetleri sunan Cadde Patent, gerek cazip fiyatlarıyla, gerek kaliteli hizmet anlayışı ile büyük beğeni toplamaktadır.

https://www.caddepatent.com.tr/isim-hakki-almak/ linkine tıklayanlar, buradan isim hakkı nedir, isim hakkı neden alınmalıdır, isim hakkı nasıl alınır, isim hakkı almak için gereken belgeler nelerdir ve bunun gibi soruların tamamına en kapsamlı ynaıtları alma şansı bulabilecektir.

Firmalar için nasıl isim sorgulaması yapılır diye merak edenler ise hiç vakit kaybetmeden https://www.caddepatent.com.tr/firma-isim-sorgulama/ linkine tıklamalıdır. Cadde Patent, arzu eden müşterilerine tamamen ücretsiz bir şekilde firma isim sorgulama hizmeti sunar.

Cadde Patent Marka Ltd. Şti. 1994 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Ve 26 yılı aşkın süredir, sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Siz de marka tescili ve patent tescili ihtiyaçlarınız için bu firmaya gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.

Telefon: 0312 220 02 01
14
Site İsmi : Kucukokka.av.tr

Site Konusu : Boşanma Davası Açma Ücreti, Çekişmeli Boşanma ve fazlası

Domain Kayıt Zamanı : Haziran 2020

Tanıtım ve Açıklamalar : Boşanma davası açmayı düşünüyorsanız, öncesinde https://kucukokka.av.tr/ isimli internet adresini ziyaret ederek, buradan kritik bilgiler edinebilirsiniz. İnternet üzerinde ne yazık ki, bilhassa sağlık ve hukuk alanına dair bir bilgi kirliliği mevcut. Bu bilgi kirliliğinden korunmak ve hukuksal anlamda en doğru bilgilere ulaşmak adına, avukatların sitelerinde yazılan makalelere gözatmanızı tavsiye ederiz. Sizlere bugün bu bağlamda, kucukokka.av.tr isimli internet adresinden söz etmeye karar verdim. Site içerisinde, konu başlığımızda da vurgulamış olduğumuz gibi, başta boşanma davası ücretleri, çekişmeli boşanma gibi konular olmak üzere, birçok hukuki mesele ile ilgili makaleler kendine yer bulmuştur.

https://kucukokka.av.tr/bosanma-davasi-acma-ucreti/ linkine tıkladığınız takdirde, boşanma davalarına dair en güncel ücretlerin ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Sitede boşanma hakkında sadece ücret bilgileri paylaşılmıyor, burada boşanma konularına dair a'dan z'ye birbirinden değerli makaleler ziyaretçilere takdim ediliyor.

Çekişmeli boşanma nedir sorusunun en kapsamlı yanıtı https://kucukokka.av.tr/cekismeli-bosanma-nedir/ sayfası içerisinde sizi bekliyor olacak. Çekişmeli boşanma hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları bu web sayfası vasıtasıyla yanıt bulabilir.

Boşanma davalarına ek olarak; ceza davaları, nafaka davaları, uyuşturucu davaları, icra davaları hakkında yine değerli bilgilere kucukokka.av.tr platformu aracılığıyla ulaşılabilirsiniz. 
15
Site Tanıtım Bölümü / Kimya Danışmanlık Hizmeti
« Last post by admin on July 13, 2020, 12:28:55 PM »
Kimya Danışmanlık Hizmeti

Mesul müdür kimya danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Kimya danışmanlık hizmeti almak için bizlere Kozmir.com bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz. Kozmetik, biyosidal, deterjan, ve tıbbi cihaz alanlarında ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda çözüm ortağınız oluyoruz. Ekibimiz kimya sektöründe çeşitli alanlarda tecrübe sahibi olan uzman kimyagerlerden oluşur. Ekibimiz ürün gruplarınızı piyasaya en hızlı ve en uygun koşullarda sunmanıza yardımcı olmayı hedeflemektedir. Bizlere ulaşmak kimya danışmanlık hizmeti almak için aşağıdaki ulaşım kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ofis
E-Posta : info@kozmir.com
Telefon : 0850 255 10 75
Adres : 15 Temmuz Mahallesi Bahar Cad. No:73
Ark Residence B/27 Bağcılar-İstanbul

Frankfurt Ofis
Adres : Marköbeler Str. 28
63452 Hanau
Frankfurt - Deutschland
16
Site Tanıtım Bölümü / Kraft Engelli Pusetleri
« Last post by admin on July 13, 2020, 11:19:11 AM »
Kraft Engelli Pusetleri

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) verilerine göre Türkiye’de 6-7 milyon arasında engelli bireylerin olduğu tespit edilmiştir. Doğuştan engelli doğan bebeklerin oranı ise yaklaşık %75 oluşturdukları hesaplanmıştır. Hepimiz sağlıklı çocuklar isteriz fakat bebekler oluşurken ellimizde olmayan önleyebileceğimiz veya bazen önleyemeyeceğimiz problemler ile doğabilir. Doğuştan sakatlık bebeğin oluşumu esnasında, yapılanmasından başlayarak daha sonra belki bizlerin yediğimiz, içtiğimiz, bulunduğumuz ortamlardan kullandıklarıma bağlı olarak bebeklerde yapısal, fiziksel veya nörolojik gelişiminde problem olmasıdır. En sık bilinenlerde; nörolojik sistem problemleri, omurganın kapanmaması, beyin yapısında bazı sıkıntılar ve daha nice adı verilen hastalıklar. Bu hastalıklar ile başa çıkabilmek adına aile ve uzmanlar ekip olarak çalışmalıdır.

Uzmanlar ile aile ortak bir çalışmaya vardıklarında daha ilk başta önerilen ilk cümle ise bebeğin, çocuğun, bireyin düzgün bir pozisyon almasıdır. Bu doğru pozisyonu alabilmek için fizyoterapi, ergoterapi gibi uzmanlar tarafından destek alınır ama bu yeterli değildir. Günlük yaşam biçimini eve taşımak ve doğru egzersizlerin yapılabilmesi için en temel ihtiyaçlar, engelli puseti, bebek puseti gibi malzemeler ihtiyaç vardır. Bu temel ihtiyaçları karşılayabilmek fizyoterapi uzmanlarının önerdiği, verdiği ölçüle doğrultusunda seçim yapılması gerekir. Tamda burada Tekerlekli Sandalyeci devreye girmektedir. Mağazamızda bulundurduğumuz çeşitli; engelli çocuk puseti, engelli bebek puseti ve çok tercih edilen Kraft engelli pusetleri bulundurmaktayız. İlk adım olarak engelli pusetini doğru seçmek tüm gelişim süreci için çok önemlidir. Engeller ne olursa olsun doğru pozisyonu Tekerlekli Sandalyecide bulacağınızdan şüphemiz yoktur. Tüm tecrübelerimizi ortaya koymaya hazır olan ekibimiz her konuda yardımcı olmayı ve kişileri mağazamızdan güler yüzle evlerine uğurlamak için çalışırız. Uzmanların tavsiyeleri doğrultusunda her yıl ortak çalışarak gereken malzemeleri mağazamıza getirtiriz.

Bebek puset ürünlerinin çeşitli olmasının yanı sıra Tekerlekli Sandalyeci olarak doğru engelli pusetini seçmek için tüm imkanlarımızı sunarız. Bütçelere göre uygun fiyatlı olan engelli çocuk puseti sunduğumuz gibi çocuğun büyüme gelişimine göre ayarlanabilir olmasına dikkat ederek en iyisini sunmayı hedeflemekteyiz. Sadece bununla kalmaz doğru tercih yapmanız için hepsinin karşılaştırmasını yaparak mantıklı seçim yapmanı için yardımcı oluruz.

Tekerleklisandalyeci.com
17
Site Tanıtım Bölümü / Kod Yapıştırma Sitesi
« Last post by admin on July 12, 2020, 11:02:16 AM »
Kod Yapıştırma Sitesi

Pastebin ve Paste2 gibi işlemlerinizi kısa sürede güvenilir bir şekilde yapmak istemez misiniz? Bunun için hemen siz de herkes gibi web sitemize ücretsiz bir şekilde üye olmalısınız. Sitemize üye olmak için Kodyapistir.com bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Sitemiz bir metni ve kodu paylaşmak, yayınlamak ve saklamak için oluşturulmuş bir kod oluşturma platformudur. Sitemize üye olan herkes sitemizin imkanlarından faydalanabilir. Dosya ile uğraşmak yerine sevdiklerinize göndereceğiniz dosyaları bir kod olarak gönderebilirsiniz. Böylece karşı tarafa dosyalarınızı güvenli bir şekilde göndermiş olursunuz. Sitemizde kodlarınızı uzun bir süre saklayabilirsiniz. Arkadaşınıza kısa yoldan kod göndermek için hemen web sitemize üyeliğinizi başlatın.
18
Site Tanıtım Bölümü / Mesleki yeterlilik belgesi nasıl alınır?
« Last post by admin on July 10, 2020, 06:05:11 PM »
Mesleki yeterlilik belgesi nasıl alınır?

Mesleki yeterlilik belgesi, bir meslek kolunda çalışan kişilerin o mesleği yapabilecek bilgi, deneyim ve kabiliyete sahip olduğunu gösteren belgedir. Özellikle riskli iş alanlarında çalışanların bu belgeye sahip olması gerekir. İşverenler artık işçi alırken mesleki yeterlilik belgesini işe alım şartı olarak istemektedir. Mesleki yeterlilik belgesi almak için mesleki yeterlilik belgesi verme konusunda yetkilendirilmiş kurumlara müracaat etmelisiniz. Artun Belgelendirme firması mesleki yeterlilik belgesi verme konusunda yetkilendirilmiş bir kurumdur. Hemen siz de bu kurumun resmi internet kanalına bağlanarak mesleki yeterlilik belgesi almak için başvuru yapın. Kurs programlarına dahil olup, program sonunda yapılan sınavda başarılı olarak siz de mesleki yeterlilik belgesi alabilirsiniz.

https://www.artunbelgelendirme.com.tr/mesleki-yeterlilik-belgesi-nasil-alinir
19
Site Tanıtım Bölümü / Kutlu Reklam Tabela ve Tabela Modelleri
« Last post by admin on July 09, 2020, 10:56:04 AM »
Kutlu Reklam Tabela ve Tabela Modelleri

Firmamızda oldukça yetenekli ve kreatif düşünen tasarımcılarla çalışmaktayız. Son derece modern fikirler üreten ekibimiz sizin için çok özel çalışmalar hazırlamaktadır. Müşterilerimizden alınan verileri en iyi şekilde geliştirerek işleyen ekibimiz, görüş alışverişi sonrasında bilgisayarda 3D tasarımlar hazırlamaktadır. Ekibimizin tasarladığı tabela arasından beğendiğiniz model üzerinde yapmak istediğiniz tüm değişiklikler yapılmaktadır. Tabela tasarlarken yaptığımız ön çalışma sayesinde üretim aşamasında oluşabilecek hata payını en aza indirmekteyiz. Tasarımın tamamlanması ve müşteriden onay alınmasının ardından üretim sürecini başlatmaktayız. En kısa sürede tamamlanan üretim süresi sayesinde müşterilerimize taahhüt ettiğimiz süre içerisinde teslimat yapmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz firmamızda ucuz tabela kurulum işlemini de büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Tabela Modelleri

Işıklı tabela sistemleri başarı odaklı çalışmalar yapan firmamız, getirdiğiniz tüm tasarımları en iyi şekilde gerçeğe dönüştürmektedir. Bunun yanı sıra aklında sadece fikir olan müşterilerimiz içinde profesyonel bir şekilde tasarım hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin istediği yazı fontları, renkler ve görsellerle bilgisayar üzerinden 3D tasarımlar hazırlamaktayız. Böylece müşterilerimize tabelayı basılı hale getirmeden hayallerini sunmaktayız. Müşterilerimizin tasarım üzerinde beğenmediği ve değiştirmek istediği tüm yerleri düzenleyerek, tasarımın son haliyle üretim işlemine başlamaktayız. Geniş makina parkurumuz ve alanında uzman ekibimiz sayesinde muazzam ışıklı tabela sistemleri üretmekteyiz. Daima müşteri odaklı çalıştığımız firmamızda yaratıcı çözümler üreterek müşterilerimizin sektöre bir sıfır önde başlamasını sağlamaktayız.

Kutu harf tabela özelliklerinden bahsedecek olursak en büyük özellikleri tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır ve kutu harfli reklam tabelası yaptıran firmalar tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış demektir. Kabartma harf tabela, paslanmaz harf tabela, ışıklı harf tabela markanızı bir adım öne taşır marka değerinizi arttırır. Kutu harf tabela tabelaların üzerindeki kabartılı duran yazılara denir kutu harf tabelanın birden çok modelleri vardır ışıklı, ışıksız kutu harf, iç mekan ve dış mekan olarak da kendi içinde ayrılır bu ürün aynı zamanda 3 boyutlu harf olarak da geçer son yıllarda en çok tercih edilen ve en dikkat çekici bir harf yöntemidir.

Araç giydirme halk arasında araba reklamı ve araba üstü reklam gibi terimlerle de bilinmektedir. Firmayı yansıtan reklam çalışmasının aracın üzerine kaplanmasıyla yapılan araç kaplama hizmetleri son derece özenli yapılmalıdır. Bunun nedeni ise hatalı yapılan araç giydirme işleminin araca zarar vermesidir. Aynı zamanda hatalı yapıldığı fark edilmeyen araç kaplama hizmetleri aynı zamanda markanın itibarı açısından da olumsuzluğa neden olacaktır. Bu nedenle araç giydirme ve kaplama hizmetlerini alanında profesyonel olan firmamıza yaptırabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübeyle hizmet veren ustalarımız gerek reklamın arabaya kaplanmasında gerekse sökülmesinde son derece titizlikle çalışmaktadır.

Dijital baskı dijital tabanlı görüntüleri doğrudan çeşitli ortam alt tabakalarına yazdırma işlemidir. Ofset baskıdan farklı olarak baskı plakasına gerek yoktur. Dijital baskının avantajlarından biri değişken veri kabiliyetidir. Her parça benzersiz bir koda ihtiyaç duyduğunda dijital baskı tek yoldur. Dijital baskı teknolojisi, talep üzerine üretimde üstündür ve kısa baskı hızlı ve uygun maliyetli çalışır. Dijital baskı ayrıca kişiselleştirme için ideal bir platformdur. kalitesi ve hızındaki gelişmelerle, dijital baskının önceki dezavantajları hızla kayboluyor ve dijital baskı makineleri ofset çıkışındaki boşluğu kapatıyor. Kurulum masrafları kısa vadelerde daha düşüktür Değişken veri yeteneği isimler, adresler, kodlar veya numaralandırma kolayca yapılabilir. Geliştirilmiş teknoloji, dijital kaliteyi daha fazla kullanım için kabul edilebilir kılmıştır.

Dış cephe kaplama işlemi yapılarda yapılacak ısı yalıtımı ile birlikte estetik bir etki kazandırırken, yalıtımın efektini de hatırı sayılır biçimde artırması nedeniyle oldukça yoğun biçimde kullanılan bir uygulamadır. Dış cephe kaplama uygulamalarında Pvc bazlı kaplama unsurları kullanılır, bu sebeple çok ciddi bir su yalıtım efekti elde edilmektedir. Ayrıca diğer yöntemlere göre bu yöntem daha ekonomik sayılabilmektedir. Dış cephe kaplama yöntemleri muhakkak ki, yalıtım sıva ve boyalarından daha yüksek fiyatlara mal olmaktadır. Ancak uzun ömürlülükleri ve yalıtımın etkisini yükseltiyor olmaları sebebiyle ciddi biçimde tercih edildiklerini de söylemek doğru olacaktır. Ayrıca dış cephe kaplama uygulamaları uzun vadede bakım maliyetlerini de neredeyse ortadan kaldırmaktadır. Hangi dış cephe kaplama ürününü kullanırsanız kullanın, tekrar eden boyama ve onarım ihtiyacını büyük ölçüde ortadan kaldırmış olursunuz.
20
Site Tanıtım Bölümü / İç Mimar Nasıl Olunur?
« Last post by admin on July 09, 2020, 10:42:02 AM »
İç Mimar Nasıl Olunur?

Yıllarca iç mimarlık ile mimarlık birbiriyle karıştırılmıştır. İkisi arasındaki fark bilinmediği için üniversite tercihi yapan öğrenciler, mimarlığı seçerek yanlış tercih yapmaktadır. Öğrencilere iç mimarlık ve mimarlık arasındaki fark anlatılmalı ve üniversite seçimlerinde doğru tercih yapmalarına yardımcı olunmalıdır.

İç mimarlık günümüzün popüler mesleklerinden biridir. Ayrıca üniversiteler de mimarlıktan ayrı olarak iç mimarlık bölümü bulunmaktadır. İç mimar yapıların iç mekanıyla ilgilenmektedir. Mekanların tasarımlarıyla ilgilenir. İç mimar olabilmek için üniversitelerin iç mimarlık bölümünden mezun olunması zorunludur. İç mimarlık lisans eğitim süresi genellikle 4 yıldır. Bazı üniversiteler de 5 yıl olabilmekle beraber, hazırlık bölümleri de bulunmaktadır.

İç mimarlık okumak kolay değildir. Bunun için çok çalışmak ve dersler de başarılı olmak gerekmektedir. MF-4 alanında yani matematik ve fen derslerinde yüksek puan alınmalıdır. MF-4 puanlarına lise mezuniyet katsayısı da eklenmektedir. İç mimarlık tercih puanları üniversiteye göre değişmektedir.

İç mimarlık bölümünü kazanan öğrenciler, üniversitelerin ilk yılı fazla zorlanmazlar. Üniversiteyi tanıma senesi olduğu için dersler de lise derslerine benzerdir. Birinci yılın bahar döneminde çizim programlarıyla tanışılır. Bu çizim programları genellikle bilgisayar destekli autocad ve 3D programlarıdır. Bunların dışında temel sanat eğitimi ve teknik resim dersleri de verilmektedir.İkinci dönem de proje çizimine bu derslerle giriş yapılmış olur. Sonraki yıllarda perspektif bakma, renklerin birbiriyle uyumunu öğrenme, mekan tasarımı, aydınlatma, iklimlendirme, mutfak ve banyo tasarımı, mobilya tasarımı kavramları öğrenilir. Böylelikle tasarımcılık yetenekleri kazanılmaya başlanır.

İç mimarların kişilerle olan iletişimi de önemli olduğu için okul yıllarında iletişim ve diksiyon dersleri seçmeli olarak verilmektedir. Son yıllarda iç mimarlığın önemi anlaşılmaya başlanmıştır. İnsanlar tasarıma yönelmeye başlamıştır. Bu yüzden kamu dairelerinde de iç mimarlık alımı bulunmaktadır. Eskiden iç mimarların işini, kamu dairelerinde mimarlar yapmaktaydı. Artık yavaş yavaş iç mimarlık ile mimarlık arasındaki fark anlaşılmaya başlandığı için iç mimarlığa önem verilmeye başlanmıştır. Evi iyi dizayn etmek, genel sıkıntılarını çözmek, görselliğe önem vermek iç mimarın görevlerinden sadece küçük bir kısmıdır. Bunun dışında lokanta, kütüphane gibi mekanların da iç tasarımıyla ilgilenmektedir.

Pages: 1 [2] 3 4 ... 10