Recent Posts

Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Site Tanıtım Bölümü / Uygun Fiyata Ekran Değişimi
« Last post by admin on November 14, 2020, 08:13:49 AM »
Uygun Fiyata Ekran Değişimi

Ekran değişimi uygun fiyata yaptırmak için internet kanalından bize Cepmarket.com.tr bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli hizmet veren ekibimiz, her zaman 1.sınıf malzeme kullanarak kusursuz iş ortaya koymaktadır. Ekran değişimlerimiz garantilidir. Kısa sürede cihazınızı alıp orijinal ekran değişimini uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile sunmaktayız. Ekran değişimi dışında tüm cep telefon sorunlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Ekran değişimi ciddi bir iştir. Bu alanda uzman bir telefon ekibine bu işi teslim etmelisiniz. Telefon hastanemizde tüm telefon sorunlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi internet kanalından öğrenebilir bize ulaşabilir, telefon tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz.
12
Site Tanıtım Bölümü / Boy Uzatan Ürünler burada sizleri beklemektedir
« Last post by admin on November 14, 2020, 07:51:48 AM »
Boy Uzatan Ürünler burada sizleri beklemektedir

Boy uzatıcı ürünler sizi darbelere karşı korur. Esnek bir yapıda üretilen boy uzatıcılar içerik itibari ile bakteri üretmez. Bu yüzden çok sağlıklıdır. Emici özelliği ile kaymayı önler. Koşmak ve yürümek istediğinizde boy uzatıcı ürünler size rahat hareket eme becerisi kazandırır. Yumuşak boy uzatıcılar ile ayaklarınızı daha rahat hareket edecek hale getirebilirsiniz. Boy uzatıcılarını uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile temin etmek için hemen siz de herkes gibi Familycoonline.com bağlantı adresinden web sitemizi ziyaret edin. Ürünler hijyen içerikli olduğu için açılan paketler iade edilmez. Bu yüzden ürün seçerken iki defa düşünün. Ürünle ilgili videolara ve görsellere web sitemizden ulaşabilirsiniz.
13
Site Tanıtım Bölümü / Sahibinden Satılık Araba ilanları - Ncmotors.co
« Last post by admin on November 06, 2020, 10:18:44 AM »
Web site adı : Ncmotors.co

Sitenin başlığı : Sahibinden Satılık Araba ilanları - Ncmotors.co

Firma kuruluş yılı : 1994

Site ile ilgili açıklamalar : NCMotors, 1994 senesinden bu yana araç satış sektöründe başarıyla faaliyet göstermektedir. Gerek yurtiçine yönelik, gerek yurtdışına yönelik araç satışları gerçekleştiren firma, sektöründe bugün önemli bir yere sahiptir.

Sahibinden satılık araba ilanlarını, artık ncmotors.co isimli internet adresi vasıtasıyla da müşterilerine sunan NCMotors, araç alış satış ihtiyaçlarınızı karşılamanız için başvurabileceğiniz en iyi adreslerden biridir.

Siz de sahip olduğunuz aracınızı nakite çevirmek ya da güzel bir araç satın almak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden NCMotors yetkilileri ile iletişim kurunuz. Buradan avantajlı fiyatlarla satılık araç sahibi olabilecek ya da aracınızı satma şansı elde edebileceksiniz. Aracınızı satmak istediğiniz takdirde, NCMotors ekspertiz ekibi aracınızı dikkatle değerlendirip, size teklif sunacaktır.

Araba ilanları ile dolup taşan ncmotors.co adresinde, her bütçeye uygun araca rastlanabilir. Rakipsiz fiyatları, 7 gün 24 saat kesintisiz desteği ve servis garantisi ile büyük beğeni toplayan NCMotors, her geçen gün daha da büyümektedir.

Adres : Kemankeş Karamustafa Paşa, Kemankeş Caddesi Fatih İş Hanı No: 33 Kat 5 Posta Kodu: 34425 Beyoğlu - İstanbul

Telefon Numarası : 0533 273 31 92
14
Site Tanıtım Bölümü / Adwords Cloaker Nedir?
« Last post by admin on November 06, 2020, 09:41:18 AM »
Adwords Cloaker Nedir?

Adwords cloaker sistemi Türkiye'nin ilk ve tek yönetim panel sistemidir. Trafiğinizi ölçeklendirmek istemez misiniz? Böylece yasakları önleyip kazancınızı arttırabilirsiniz. Bot engelleme, ip adresi engelleme, coğrafi bloklama gibi hizmetler sunan firmamıza ulaşmak, ürün ve hizmetlerimizi tanımak ve bizimle çalışmak için Adwordscloaker.com bağlantı adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bot ve tarayıcıları engelleme sistemlerimizle siz de google botları gibi sitenize zarar veren botları engelleyebilirsiniz. İp bloklama ile de engellemek istediğiniz ipleri sisteme işlersiniz. Böylece sitenize zarar vermek isteyenleri engellemiş olursunuz. Coğrafi yönlendirme sistemi ile sisteminizi kontrol altına alabilir, sisteme dahil olan kişilerin coğrafi haritasını çıkarabilirsiniz.
15
Site Tanıtım Bölümü / Oyunlar91.com ile Flash Oyun Oyna
« Last post by admin on November 05, 2020, 09:15:37 AM »
Web Site İsmi : Oyunlar91.com

Site Başlığı : Oyunlar91.com ile Flash Oyun Oyna

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2020

Site Tanıtımı : Birbirinden kaliteli Flash oyunlar oyunlar91.com isimli internet adresi içerisinde bir araya getirilmiştir. Site vasıtasıyla, her türden flash oyunu keyifle oynayabileceksiniz.

İki kişilik oyunlardan tutun üç boyutlu oyunlara, aksiyon oyunlarından araba yarışı oyunlarına, dövüş oyunlarından futbol oyunlarına, zeka oyunlarından bulmaca oyunlarına kadar çeşit çeşit oyun burada siz değerli ziyaretçileri bekliyor olacak.

Kızlara yönelik birçok oyun da yine sitede kendine yer bulmuştur. En iyi barbie oyunları, kıyafet giydirme oyunları sitede mevcuttur. Ayrıca kız oyunları adı altında bir kategori sitede açılmıştır. Burada kızlara yönelik onlarca oyuna rastlayabilirsiniz.

Oyun oynama sitesi arıyor iseniz, hiç vakit kaybetmeden oyunlar91.com adresine girmelisiniz. Siteye girdikten sonra, üye olmanıza gerek kalmadan, tamamen ücretsiz bir şekilde oyun oynamanın keyfine varabileceksiniz.

Oyunlar91 platformunun kuruluşu 2013 senesine dayanmaktadır. Site, bir süre yayın hayatına ara verdikten sonra, Eylül 2020 tarihi itibariyle yeniden faaliyetlerine başlamıştır. En yeni ve en kaliteli oyunları bünyesinde toplayan Oyunlar91, html5 oyunları ücretsiz oynamak için girilebilecek en ideal sitelerden birisidir.

Herkese keyifli oyunlar diliyoruz. Siteyi beğenirseniz, oyun meraklısı dostlarınıza da mutlaka tavsiye ediniz. Sevgilerimizle

16
Site Tanıtım Bölümü / Ankara Duşakabin Fiyatları
« Last post by admin on November 05, 2020, 08:38:45 AM »
Ankara Duşakabin Fiyatları

Dört eleman bir Ankara duşakabin yapısına girer: alıcı, çerçeve, sıhhi tesisat ve musluklar. Kit olarak satın alınan bir duş zaten tüm bu unsurlara sahipse, arzularınıza, stil tercihlerinize gerçekten uyarlanan bir duşa sahip olmak için her birini ayrı ayrı seçmek daha iyi olacaktır ve kullanım sıklığınız.


Monte Edilecek Tür

Böylece duş teknesinin şeklini (kare, dikdörtgen veya çeyrek daire), kullanılacak musluğun türünü, sırayla kullanılacak kapıların türünü belirleyen erişimi ve benzeri. Duşunuzu kendiniz monte etmek mümkündür. Çeşitli elemanların montajının oldukça kolay olduğunu unutmayın, ancak bağlantı, duş duvarları ve mükemmel sızdırmazlığı bir profesyonelin müdahalesini gerektirir.


Kurulumu

Bu tür bir katman duşakabin Ankara, bir profesyonelin müdahalesini gerektirir çünkü kurulumu için yapılacak iş oldukça ağırdır ve daha fazla veya daha az zaman alır. Avantajı tamamen kişiye özel bir kabine sahip olabilmektir. Elbette özel bir duş kabininin daha pahalı olacağı beklenmelidir. En büyük avantajı, konutun belirli mimarisine uyum sağlama imkanı sunmaktır. Bu tip duş ile duvarlarda, kapılarda ve bağlantı elemanlarında seçim yapmak daha kolaydır. Ankara duşakabin fiyatları ile istediğiniz ürünü bulmak çok kolay olacaktır.


Kolay Bağlantı

Kurulum kolaylığı ile karakterizedir. Kit olarak satılan, bunları kurmak için sadece içme suyu ve atık su şebekesine gerekli bağlantıları yapmanız gerekir. Bazen aydınlatma veya su jetleri masajı gibi bazı ilginç seçenekler vardır. Bu duş kabinleri genellikle ısmarlama kabinlerden daha ucuzdur, ancak duşta bulunan seçeneklere ve kullanılan malzemelere bağlı olarak fiyatlar artabilir.


Site adı: Eraydus.com

17
Site Tanıtım Bölümü / Web Tasarım Hizmetleri
« Last post by admin on November 05, 2020, 08:05:44 AM »
Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım konusunda ihtiyaçlarınıza cevap verecek, sizi temsil edecek web sitesini size uygun fiyata tasarlayacak iyi bir firmadan bahsetmek istiyorum. Web tasarım işi uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu konuda bilgi sahibi olmak gerekir. Wordpress kurmayı bilen ve siteye tema yerleştirmesini bilen herkesin web tasarım uzmanı kesildiği günümüzde bu işi gerçekten profesyonel boyutta yapan firma bulmak çok zorlaştı. Web tasarım ajansları ne kadar çoğalsa da bu firmaların içinde özel bir yere sahip olan 6Harf web tasarım firması verdiği hizmet kalitesi ile her zaman ön plana çıkmayı bilmiştir. Web tasarım hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere 6harf.com internet kanalından erişim sağlayabilirsiniz.
18
Site Tanıtım Bölümü / Didim’de satılık arsalar
« Last post by admin on October 24, 2020, 11:35:28 AM »
Didim’de satılık arsalar

Didim satılık arsalar fiyat almak için Didimfatihemlak.com bağlantı adresinden Didim Fatih emlak bürosuna ulaşabilirsiniz. Didim, Akbük, Akyeniköy, Yeşiltepe, Seyrantepe, Balova, Bozseki bölgelerinde satışta olan arsa fiyatları hakkında detaylı bilgiyi web sitemizden öğrenebilirsiniz. Bu bölgelerde aktif olan yazlık, daire, villa, bahçeli ev ve müstakil yazlık fiyatları hakkında bilgi alabilir, bütçenize uygun olan yatırım araçlarını yılların vermiş olduğu tecrübe ile emlak ofisimizden temin edebilirsiniz. Doğru fiyat yüksek memnuniyet ilkesi ile yola çıkan emlak ofisimize sizleri de bekleriz. Bizde hayaller sınırsızdır. Ne istediğinizi biliyorsanız bize mutlaka uğrayın.
19
Web Site İsmi : Webyayim.net.tr

Site Başlığı : WEBYAYIM - Alan Adı - Hosting ve Barındırma Çözümleri - webyayim.net.tr

Firma Kuruluş Senesi : 2003

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ağustos 2016

Site Tanıtımı : 2003 senesinden bu yana, gerek bireysel, gerekse de kurumsal internet hizmetleri sunan firma, son olarak webyayim.net.tr adı altında faaliyet vermeye başlamıştır. Müşterilerine; domain, hosting, vds, kiralık sunucu, cloud sunucu ve bunun gibi pek çok hizmeti bir arada sunan WEBYAYIM, sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Siz de avantajlı fiyatlarla son teknoloji sanal sunucular kiralamak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden webyayim.net.tr isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. SSD teknolojilerinin kullanıldığı sanal sunucular ile yüksek hız deneyimi yaşayabileceksiniz.

Gerek yüksek uptime oranı ile, gerek hızlı ve kaliteli destek hizmeti ile büyük beğeni toplayan webyayim.net.tr adresi, sunucu barındırma ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz adına doğru bir adrestir. Güvenilir bir datacenter arıyorsanız, hiç tereddüt etmeksizin buradan hizmet alınız.

Sizlere firmanın çok cazip bir kampanyasından da söz etmek istiyorum. Kampanyanın adı: Kirala Senin Olsun şeklindedir. Bu kampanya sayesinde, fiziksel sunuculara, 12 aylık kiralama hizmeti sonunda sahip olabilirsiniz. Arzu edenler, daha cazip fiyatlı fakat 16 ve 18 ay taksit seçenekleriyle de aynı sunucuları alabilir.

Cloud sunucu hizmeti almayı arzu edenler, yine bu firmaya başvuruda bulunabilir. Oyun sunucusu kiralama, yedekleme, kabin kiralama ve daha pek çok hizmet burada müşterilere sunulmuştur.

Korumalı sunucu alarak, güvenliğinizi üst seviyeye çıkarmak adına da WEBYAYIM'a ulaşabilirsiniz.

Etiketler : Hosting, sunucu, alan adı, datacenter, domain, sanal sunucu, dedicated sunucu, kiralık sunucu, vds, sunucu barındırma, cloud sunucu, korumalı sunucu

Adres: Seçkin Sokak 2-4 A Z-Ofis No: 78 Kağıthane - İstanbul

Telefon numarası : + 90 212 706 88 10
20
Site Tanıtım Bölümü / Klavuzmedya.com ile instagram takipçi satın al
« Last post by admin on October 23, 2020, 12:51:52 PM »
Domain İsmi : Klavuzmedya.com

Sitenin Konusu : Klavuzmedya.com ile instagram takipçi satın al

Sitenin Aktif Olma Tarihi : Şubat 2018

Açıklamalar - Tanıtım : Klavuzmedya.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresine hoş geldiniz. Site vasıtasıyla, en avantajlı fiyatlarla instagram takipçi satın alma şansı elde edebilirsiniz. Müşterilerine son derece gelişmiş bir sosyal medya bayilik paneli sunan Klavuz Medya, sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Konumuzun başlığında instagram takipçi hizmetinden söz ettik. Lakin buradan instagram takipçi hizmetine ek olarak; Twitter, Facebook, Youtube gibi çok sayıda farklı sosyal medya platformu için de hizmetler almanız mümkün olabilecektir. Sosyal medya hesabınıza takipçi kazandırmak, gönderilerinizi beğenilerle dolup taşırmak için, siz de bu firmayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Klavuz Medya'nın sosyal medya bayilik panelini kullanarak, çok kolay bir biçimde, instagram ve diğer sosyal medya hesaplarınıza takipçiler kazandırabileceksiniz. Üstelik bu işlemleri yaparken asla şifrenizi belirtmenize de gerek olmayacaktır. Sisteme ücretsiz bir biçimde kayıt olduktan sonra, ihtiyacınız doğrultusunda siparişler iletebilirsiniz.

Bakiyelerinizi çok çeşitli ödeme metodları ile yükleyebileceksiniz. Arzu edenler havale ve eft metodları ile, arzu edenler kredi kartı yoluyla, arzu edenler mobil ödeme ile bakiyelerini alabilecektir. Herkese keyifli alışverişler dileriz.
Pages: 1 [2] 3 4 ... 10