Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Site Tanıtım Bölümü / Bursa Evden Eve Taşımacılık
« Last post by admin on November 16, 2019, 09:51:17 PM »
Bursa Evden Eve Taşımacılık

Bursa ilinde uzun süredir faaliyet gösteren Bursa evden eve taşımacılık firmamız müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet vermektedir. Kaliteli taşımacılık işlerini uygun fiyata veren firmamız Bursa ilinden Türkiye’nin dört bir köşesine nakliyat hizmeti vermektedir. Asansör sistemini kullanan nakliyat firmamız kısa sürede eşyalarınızı güvenli biçimde taşımaktadır. Nakliyat firmamıza ulaşmak, ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için hemen siz de web sitemizi kullanın. Bizlere ulaşmak için Bursaevdenevenakliyatvar.com adresini kullanabilirsiniz. Nakliyat konusunda pişmanlık yaşamıyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Nakliyatta güven veren firmamız uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet veren güvenilir bir firmadır.  Nakliyat firmamızı araştırmadan nakliyat işlerinizi başka firmaya vermeyin.
2
Sosyal İlişkilerde En Çok Yapılan İletişim Hataları - Ömer TERZİ


Sosyal ilişkilerde en çok yapılan hatalar iletişim kaynaklıdır. İletişim hataları, kişileri sıklıkla büyük anlaşmazlıklara sürükleyerek ilişkinin ömrünü tüketen problemlerin temeli olabilmektedir. Akademisyen ve İletişim Uzmanı Ömer Terzi ilişkilerde yapılan iletişim hatalarını sıraladı.

 
Sosyal ilişkilerde, aile içinde ve evliliklerde çok sık tartışmalar, anlaşmazlıklar olabilmekte. Son derece doğal olan bu durum kimi zaman anlaşmazlıklarda kurulan cümleler son derece yıkıcı ve yıpratıcı olabiliyor. Anlık öfkelere yenik düşüp karşımızdaki kişiye duyduğumuz sevgi ve saygıyı hiçe sayan kritik iletişim hataları yapabilmekteyiz.

 
PROBLEMİN GÜN YÜZÜNE ÇIKMASINI ENGELLEYİN!

İlişkide sevgi, saygı, güven ve haz ilkeleri çok önemlidir. Bu dört ilkeyi ilişkilerde sağlamak anlamlıdır. Sen diliyle hitap etmek, suçlayıcı ifade etmek, cezalandırıcı bir şekilde ifade etmek, birbirinin ebeveyni pozisyonuna geçmek, hayatı paylaşmaktan öteye geçmek gibi kavramlar iletişim hatalarıdır. Bireyselliği korumak gerekmektedir. İlişkide yapılan bir diğer hata iç içe olmaktır. İlişkideki bir problemi başka biriyle (aile üyeleri, arkadaş) paylaşmak ve dışarıya taşımak yerine ilişki içinde çözüme kavuşturulmalı. Aksi takdirde problem dışardan müdahale ile büyüyüp, yanlış yönlere çekilebilir ya da başka bir sorunda bu problem tekrardan gün yüzüne çıkabilmektedir.


KARŞINIZDAKİ KİŞİYİ SUÇLAMAKTAN SAKININ!

Karşı tarafı suçlamaktan kaçının. Bir problem karşısında ilişkide haklı ya da haksız aramak yerine birbirinin duygu ve düşüncelerini anlamak önem taşımaktadır. Sosyal ilişkilerde sadece tek bir tarafı suçlamak, sorunu karşı tarafa yüklemek bir diğer iletişim hatasıdır. Sürekli olarak geçmişte yaşanmış olayları konuşmak sizi ileriye taşımayacaktır tam tersine ilişkideki sorunları kısır döngü içerisine sokabilmektedir. Geçmişte yaşanan problemleri geçmişe yönelik iletişim ile birlikte geçmişte bırakmak ilişki için en sağlıklı olandır. İlişkide bireyin haklarına ve kendi benliğine saygı duymak ve onun haklarını ihlal etmemek gerekmektedir. Tartışma esnasında karşı tarafın zayıf yönlerini, hassas olduğu noktaları bilerek o kişiyi bu yönlerden kırmaya çalışmak, bireyin değerlerine saldırmak, hakaret etmek bireyin özgüvenini sarsmakla beraber ilişkideki saygıyı da zedelemektedir.


SEVGİNİN DÜŞMANI: ELEŞTİRMEK

“Eşinin ihtiyacını, beklentilerini arayıp bulmak, orta noktada buluşmak yerine, kendi hayat senaryosunu karşı tarafa empoze edenler sorunlar karşısında müvekkilini, suçlu ya da suçsuz olduğunu düşünmeden, körü körüne savunan avukatlar gibi davranırlar. Oysa evlilikte hâkim gibi olmak, ortada bir problem olduğu zaman “Acaba eşim haklı mı?” diye düşünebilmek sağlıklı bir iletişim için şarttır. Evlilikte “Seni seviyorum” dan daha güzel bir söz varsa o da “Sen haklısın” diyebilmektir. Eşlerin gerektiğinde sorunlar karşısında birbirlerine “Sen haklısın” diyememesi zıtlaşmayı körükler ve sorun ne olursa olsun, eşler birbirinin kişiliğini sorgulamaya başlar.


İLETİŞİM HATALARINI ÖNLEMENİN PRATİK YOLLARI!

• Empati yapmaya çalışın. Kendi duygularınızı, düşüncelerinizi hatta kırıldığınız noktaları ifade ederken doğru söylemlerde bulunmanız ve kendinizi anlatabilmeniz için empati kurmak çok önemlidir.
• Yüksek ses tonu ile konuşmayın, hakaret etmeyin.
• İş, arkadaş ve aile ilişkilerinizde özür dilemekten kaçmayın.
• Yaşamdan ve iletişimden beklentilerinizi berberce uyumlu bir biçimde belirleyin. Her ilişkide problemler olabilir diye düşünmelisiniz. Karşı taraftan sürprizler ve sevgi beklentisinde olmayın.
• Geçmişi gündeme getirmeyin, getirecekseniz de sakin olun. Aslı önemli olan ise anı yaşamaktır unutmayın.
• Kötü ve olumsuz konulara odaklanmayın. Aksi halde yaşanacak sevgi dolu zamanların önüne geçmiş olursunuz.
• Yaşanan sorunlar karşısında soruna dair konuşmamak, içinize atmak sorunun büyümesine sebep olur. Sakin biçimde duygu ve düşüncelerinizi paylaşmaktan ve uzman desteği almaktan çekinmeyin.

www.omerterzi.com                                                 

www.youtube.com/omerterzi1             

3
Site Tanıtım Bölümü / Audi yedek parça
« Last post by admin on November 11, 2019, 07:22:49 PM »
Audi yedek parça

Aracınız bozulduğu zaman sanayiye aracı çektiğinizde bozulan parça eğer tamir edilmezse o parçayı değiştirmeniz gerekir. Aracın yedek parçasını 2 şekilde temin edebilirsiniz. Ya orijinal parça takmalısınız ya da yan sanayi ürün takmalısınız. Orijinal ürünler her zaman pahalıdır. Orijinal Yedek parça ürünleri her yerde bulamazsınız. Hele bir de aracınız Audi marka ise bu Audi yedek parça bulmak deveye hendek atlatmaktan zordur. Pahalı bir marka olduğu için her yedek parçaçı bu ürünlerin satışını yapamaz. Hangi marka aracınız olursa olsun yedek parça ihtiyacınız için Parcayedek.com internet sitesini kullanabilirsiniz. Ürünler orijinal ve garantili bir şekilde size ulaştırılır.
4
Site Tanıtım Bölümü / Güvenli Çalışma Birimi
« Last post by admin on November 11, 2019, 06:25:26 PM »
Güvenli Çalışma Birimi

İş yerinizde verimli bir sonuç elde etmek istiyorsanız çalışma birimlerinizi güvenli hale getirmelisiniz. Patron olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinden siz sorumlusunuz. Çalışanlarınızın huzurlu bir şekilde çalışması, can güvenliği ve emniyetlerinin sağlanması için iş yeri çalışanlarına iş sağlığı ve güvenliği eğitimi vermelisiniz. Bu eğitimi verebileceğiniz bazı kurumlar var. Bu kurumlardan destek alabilirsiniz. 2005 yılından bu yana hizmet veren Osgb firmamız iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini alanında uzman ekipler tarafından vermektedir. İş yerlerinde güvenlik nasıl sağlanır, iş yeri güvenliğini sağlamak için hangi önlemler alınması gerekir gibi konularda sizleri bilinçlendiren ekibimize Kaleosgb.com.tr internet adresinden erişim sağlayabilirsiniz.
5
Site Tanıtım Bölümü / Hazır Web Sitesi
« Last post by admin on November 10, 2019, 04:35:22 PM »
Hazır Web Sitesi

Firmanızın markalaşması, ürünlerinizin geniş bir kitleye ulaşması için artık web sitesi olmazsa olmazlardan oldu. Bugün birçok firma kapılarını online dünyasına açtı. Farklı şehirden bir müşterinizin size ulaşması normalde mümkün değilken internet dünyasıyla bu artık mümkün hale geldi. Bırakın farklı şehri bugün dünyanın farklı ülkesinde, kıtasında yer alan bir dükkandan alışveriş yapabilir hale geldik. Web sitesi bir firmanın büyümesi için çok önemli bir arguman haline geldi. Firmanızın web sitesi yoksa gelin size Hazır web sitesi kuralım. 149 liradan başlayan fiyatlarla web sitesi sahibi olmak için bize Medyaweb.net internet adresimizden ulaşabilirsiniz. Size özel hazırladığımız internet sitesi şablonlarından beğendiğinizi seçebilirsiniz.
6
Site Tanıtım Bölümü / Av malzemeleri satış platformu - Birolav.com
« Last post by admin on November 10, 2019, 04:06:39 PM »
Av malzemeleri satış platformu - Birolav.com

Türkiye'nin önde gelen av bayilerinden biri olan Birol av market, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Online olarak kredi kartı ile de satış yapan av bayi, özellikle avcılık sektörüne hizmet vermekle birlikte, kara avı, balık avı, kamp, outdoor, giyim, ayakkabı, bot, atıcılık, airsoft, kamp çadırı, misina, olta, iğne, zoka, av tüfeği, kuru sıkı, paintball, optik, elektronik, parti, eğlence, havai fişek, volkan ve meşale ürünleri de satmaktadır.

Satmış olduğu tüm ürünler sertifikalı ve garantilidir. Ayrıca site üzerinde, balık avı, kara avı ve avcılıkla ilgili bir çok bilgi içeren blog bölümü de bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinen sitede, Türkiye'nin en kaliteli av malzemeleri en uygun fiyatlarla müşterilerle buluşuyor.

Site adresi: Birolav.com
7
Site Tanıtım Bölümü / Düğün Mobilya Paketleri
« Last post by admin on November 10, 2019, 03:20:28 PM »
Düğün Mobilya Paketleri

Evlenmek isteyenler mobilya paketi almak için Düğün Paketleri tercih etmektedir. Bütün oda takımlarınızı bir noktadan almanız hem ucuza gelir hem de bütün ürünler aynı kalitede olur. Düğün Seti satan birçok firma bulunur. Bu firmaların içinde en iyisi hiç kuşkusuz mobilya seti sitesinde yer alan firmalardır.  Düğün paketi modelleri göz atmak için hemen siz de web sitemize Mobilyaseti.com adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Web sitemizde satın almak istediğiniz tüm ürünler ilgili kategori altında bulabilirsiniz. İnegöl mobilya kalitesi ile üreticiden tüketiciye satış yapan firmamız müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet vermektedir.  Ürünlerimize göz atmak için sizi de web sitemize bekliyoruz. 
8
Site Tanıtım Bölümü / Apartman Temizliği ve İnşaat Sonrası Temizlik
« Last post by admin on November 04, 2019, 04:26:18 PM »
Web Site İsmi : xn--apartmantemizlii-xhc.com

Site Başlığı : Apartman Temizliği ve İnşaat Sonrası Temizlik - xn--apartmantemizlii-xhc.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ekim 2010

Site Tanıtımı : Apartman temizliği hizmetleri kapsamında merdiven temizliğinden tutunda dış cephe temizliğine kadar sizde her konuda feriştah yönetim birinci sınıf hizmetlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Personellerimiz çevre temizliği ile özel ilgilenmekte ve sizlere özel bir site teslim etmek için özel çaba sarf etmektedir. Siz de sitenizi apartman temizliği ile ilgili firmamıza emanet edin. Eve geldiğinizde daha apartmana girmeden temiz bir site sizleri karşılasın. Şirketimiz yıllardır aşkın tecrübesi ile merdiven temizliği konusunda müşterilerine profesyonel yardım sağlamaktadır. Apartman yöneticilerine ve sakinlerine baş belası olan bu soruna kurumsal bir çözüm arıyorsanız tam yerindesiniz.

Firmamız apartman temizliği alanında yaygın hizmet ağı ve kaliteli hizmetleri ile lider bie apartman temizlik şirketi olarak apartman temizliği alanındaki düşüncelerimizi aktarmal istiyorum. Sağlıklı ve aynı zamanda konforlu bir yaşam için yaşadığınız ortamların temiz olması kuralı en önemli kuralların başında gelmektedir. Bu bağlamda son dönemlerde oldukça  hem kolaylık açısından hem de hijyen açısından oldukça büyük bir hizmet alanı olan profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel temizlik hizmet sektöründe sayısız birçok temizlik firması faaliyet gösterse de bu firmaların birçoğu fahiş fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Apartman temizliği firması olarak firmamız ise önceliğini fiyatlarına değil müşteri memnuniyetine vermektedir. Bu bağlamda da firmamız, siz değerli müşterilerimiz için cebinizi zorlamayacak en uygun fiyat seçeneklerini sizler için sunarken sizlere kaliteden ödün vermeden kalite standartlarının üzerinde bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

İnşaat sektörünün her geçen gün daha modern yapılar yapmak için yarıştığı İstanbul’da kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi de buna bağlı olarak artmaktadır. Lüks yapılar için şahıslar ve kurumlar konusuna hâkim inşaat sonrası temizlik şirketleri arayışları artar olmuştur. İnşaat sonrası temizlik bu bölümde inşaatın bitme aşamasında boya badana yapılmadan önce tüm alanın tüm kaba pisliği atılır. Büyük inşaatlarda otel, alışveriş merkezi, çoklu konut gibi çok metrajlı alanlarda işlerin yetiştirilmesi için inşaat firmaları yetkilileri konuya hâkim olunabilsin diye ve çok sayıda personel birkaç tane inşaat sonrası temizlik şirketi ile birlikte çalışırlar. Belirli bir güce sahip inşaat sonrası temizlik şirketleri taşeron olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasından inşaat temizliği tecrübesi olan firmaları kullanmaktadırlar. Bu durum inşaat firmalarının daha çok işine gelmektedir. Kurumlar birçok firmayla muhatap olmak yerine tek kuruluşla muhatap olarak zaman kazanmaktadırlar.

İnşaat sonrası ince temizlik kaba temizlikte kullanılan malzemelerin hemen hemen hiç biri kullanılmaz daha detaylı ve kaliteli işçilik gerektirdiği için hem kullanılan temizlik malzemesi hem kimyasallar daha seçici olmalıdır. Kuruluşlar inşaat sonrası temizlik firması seçerlerken referanslarına ve kullandığı malzemelere özellikle dikkat etmelidirler. Varsa sürekli temizlik hizmeti verdiği projeler ziyaret edilir. Sizde inşaat sonrası temizlik şirketi arayışlarınızda Entegregroup temizlik şirketini tercih ederek özenerek seçtiğiniz ve yaptırdığınız konutunuzu güvenle kullanınız.

Web Site: https://www.xn--apartmantemizlii-xhc.com
9
Site Tanıtım Bölümü / Sancak İstiklal Kitabını Okudunuz mu?
« Last post by admin on November 02, 2019, 10:26:20 PM »
Sancak İstiklal Kitabını Okudunuz mu?

Satış linki: https://www.kitapyurdu.com/kitap/sancak-amp-istiklal-/516944.html

Yazarın ismi: Mehmet IşıkBilinen bir gerçektir ki tarih hiçbir zaman, onurlu milletlerin hakkını ve varlığını yazmadan geçmez. Bütün zulümlerden ve tarihimize reva görülen haksızlıklardan üzüntü duyan ‘Milli İrade’, bir uyanış başlatmış ve Anadolu’da ‘Müdafaa-i Hukuk Cemiyetleri’ ile örgütlenmiştir. Anadolu’nun bağrında filizlenen bu milli uyanış, mukaddesatını korumak için bütün vatan sathında dalga dalga yayılmıştır. İşte bu roman “Anadolu benim!” duygusunu iliklerine kadar yaşayan Türkler, Kürtler, Çerkezler, Araplar, Ermeniler, Rumlar, Aleviler ve Sünniler için yazıldı. Zira bu romanı, tüm kimliklerinden bağımsız olarak Anadolu'ya yürekten bağlı kişiler anlayabilir. SANCAK-İstiklâl romanında, Anadolu’da yüz yıl önce zulme karşı verilen destansı duruşu ve yeniden dirilişi okuyacaksınız!

Tarihçi-Yazar Mehmet Işık’ın kaleminden çıkan SANCAK-İstiklâl romanında bu toprakların gerçek sahibi olan kadim Türk milletinin umutlarının hüzünlü fakat onurlu öyküsünü; dün olduğu gibi bugün de türlü oyunlarla karşı karşıya getirildiğini görecek; bu oyunları bozmanın yegâne yolunun da birlik, beraberlik ve ‘damarlarımızdaki asil kanda’ saklı olduğuna şahitlik edeceksiniz.

Tarihe tanıklık etmek için bu romanı mutlaka okumalısınız.
10
Site Tanıtım Bölümü / Ankara Web Yazılım Firmaları
« Last post by admin on October 31, 2019, 09:24:11 PM »
Ankara Web Yazılım Firmaları

Web Yazılım alanında sektörün uzman firması olan Ankara Web yazılım kusursuz hizmet vermektedir. Web sitesi kurmak için web yazılım firmalarına ihtiyaç duyulur. Bu alanda Ankara ilinin en popüler firması olan Ankara Web Yazılım bugün sadece Ankara iline değil tüm Türkiye genelinde 1. Sınıf kalitede web yazılım hizmeti vermektedir. Web sitesinin kurulması, web sitesinin geliştirilmesi, google reklam danışmanlığı, web sitesi tasarımı, seo danışmanlığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan firmamıza ulaşmak isterseniz Ankarawebyazilim.com internet adresimizi kullanabilirsiniz. Web yazılım işini uzun yıllardır başarı ile yürüten firmamızdan hizmet almak için hemen web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.
Pages: [1] 2 3 ... 10