Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Site Tanıtım Bölümü / KUBİT : Resim Sıkıştırma ve İşleme
« Last post by admin on March 14, 2019, 11:05:15 PM »
KUBİT : Resim Sıkıştırma ve İşleme

 

Kubit, resimleri en az kayıpla, belirledeğiniz oranda sıkıştırabilen, çok yönlü bir programdır.

Ayrıca portable bir yapıya sahip olduğu için, kurulum gerektirmez ve kullanımı kolaydır.

 

Resimleri iki yöntemle sıkıştırır.

     1) Kavrulmuş (*.Kbt)
     2) Çİfte Kavrulmuş (*.Kba)

 

2.yöntem 1.yönteme göre, daha kapsamlı bir sıkıştırma yapmanızı sağlar.

Kubitde, resmin kalitesini ve dosya boyutunu etkileyen en önemli faktör, ayarlar bölümünde yer alan, kırmızı, yeşil ve mavinin birbirlerine olan uyumudur. Bu uyumun sonucunu görmek için, aynı bölümde yer alan,"renk analizi" kısmına girmeniz yeterlidir. Bu uyum sadece "Çifte Kavrulmuş (*.Kba)" yönteme uygulanabilir.

 

"Resim Perdele (*.Kbx)", Resim formatlarını (*.Bmp,*.Jpg,*.Png) veya (*.Kbt) formatını, dilediĝiniz taktirde, üç farklı format ve boyutta ki resimlerin içine șifreli veya șifresiz olarak gömer.

 

"Resim Göster", (*.Kbx) formatına gömülü resimleri açarak, resim formatında kaydetmenizi sağlar. Ayrıca resim formatları (*.Bmp,*.Jpg,*.Png) arasında kolaylıkla dönüşüm olur.

 

Kubit penceresini küçültmeden, hayalet formunda, gezinti yapılabilir.

 

"Çok İkonlu Pencere (ÇİP)" özelliği sayesinde, tek ikonla birden çok yardımcı program çalıştırılır.

 

"Ana pencere" aktifken, "Kubit.exe" ikonu tıklanırsa, resim üzerinde birkaç efekt yapabileceğiniz, "Resim Düzenle" yardımcı programı çalışır.

 

"Resim Perdele" penceresi aktifken, "Kubit.exe" ikonu tıklanırsa, Kubit programını bilgisayarınızdan silmeniz için, "Kubit Sil" yardımcı programı çalışır.

 

"Resim Göster" penceresi aktifken, "Kubit.exe" ikonu tıklanırsa, biraz zaman öldürmeniz için, "Kapılar" oyunu çalışır.

 

Kubit ve MelezKubit, Windows XP/VİSTA/7/8/10 sisteminde kolaylıkla çalışır.Kubit'in kullanım videosunu izlemek isterseniz, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Dailymotion.com/video/x72bgox

 

Türkçe arayüzlü Kubit ve Melezkubit'i ücretsiz indirmek için, kubit.xyz sayfasını ziyaret edin.

 
2
Site Tanıtım Bölümü / iPhone Ankara teknik servis
« Last post by admin on March 14, 2019, 10:36:34 PM »
iPhone Ankara teknik servis

iPhone için sunduğu teknik servis hizmetleri ile büyük beğeni toplayan Sarsan İletişim, sektörün öncüleri arasında yer almaktadır.

Siz de iPhone marka akıllı telefonunuzu tamir ettirmek adına, hiç tereddüt etmeksizin Sarsan İletişim adlı firmaya ulaşabilirsiniz.

iphone Ankara teknik servis hizmetlerini, Sarsan İletişim'den alanlar, tam 6 ay boyunca garantiye de sahip olur. Yani buradan teknik servis hizmeti almanıza karşın, probleminiz 6 ay içerisinde tekrarlar ise, Sarsan İletişim sizlere derhal yardımcı olur.

Gerek garantili hizmetleri ile, gerek orijinal aksesuarlarıyla adından sıkça söz ettiren Sarsan İletişim, Ankara'da uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Sarsan İletişim hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için iphoneankara.com platformuna girebilirsiniz.
3
Site Tanıtım Bölümü / Hangi şehir, hangi telefon kodunu kullanıyor?
« Last post by admin on March 14, 2019, 09:19:37 PM »
Hangi şehir, hangi telefon kodunu kullanıyor?

Hangi şehrin hangi telefon kodlarını kullandığını bilmek isterseniz, bu konuda telefonkodlari.hapsuu.com isimli web adresinden yararlanabilirsiniz. Site içerisinde, Türkiye'deki 81 şehrin telefon kodu ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

Siz de hemen https://telefonkodlari.hapsuu.com sayfasına bağlanın ve buradan bütün şehirlerin alan kodlarını öğrenmenin keyfine varın.

Site içerisinde sadece Türkiye'deki 81 ilin alan kodları yer almaz. Burada aynı zamanda uluslararası alan kodları da kendine yer bulmuştur. Amerika'dan Güney Afrika Cumhuriyeti'ne, Almanya'dan Arjantin'e kadar çok sayıda farklı ülke için alan kodu, telefonkodlari.hapsuu.com içerisinde bulunabilir.

Gerek ülkelerin, gerekse de şehirlerin telefon kodlarını öğrenmek için, siz de pek çok kişi gibi telefonkodlari.hapsuu.com adresine bağlanın.
4
İnternetten para kazanma sorhadi.net ile mümkün olabilir

Ziyaretçilerine internetten para kazanma fırsatı sunan sorhadi.net adresinde, tamamı özgün bolca sayıda paylaşım yer almaktadır. Siteye giriş yapanlar, burada teknolojiden tutun dizilere, müzikten tutun kişisel bakıma kadar, onlarca farklı konu üzerine soru cevaplar görebilir.

Arzu ederseniz, siteye eklenmiş olan sorulara yanıt vererek, arzu ederseniz de özgün sorular sorarak, sorhadi.net sayesinde para kazanmanız mümkün olabilecektir.

Soru sordukça ve cevaplar verdikçe paralar kazandıran sorhadi.net isimli web sitesi, büyük beğeni topluyor. Sade ve şık tasarımı, kullanışlı arayüzü, aynı zamanda özgün soru cevaplarıyla adından sıkça söz ettiren sorhadi.net adresi, her geçen gün daha da büyümektedir. Herkese bol kazançlar!
5
Site Tanıtım Bölümü / Arçelik Toz Torbası
« Last post by admin on March 14, 2019, 07:54:15 PM »
Arçelik Toz Torbası

Arçelik elektrikli süpürgeleri hem kalite hem de kullanım olarak kullanıcısına çok kolaylıklar sağlamaktadır. Süpürge yapar iken iyi bir çekim yapar ve bu çekimi sayesinde tozu içerisine kolaylık ile hapis etmektedir. Arçelik elektrikli süpürgelerde kullanım sonrası toz torbaları dolamaktadır. Kullandığımız toz torbaları içerisi dolmaya başlaması bizim için sağlık açısından çok zararlı olmaktadır. Bunun için Arçelik toz torbalarını dolması ile hemen değiştirmemiz gerekmektedir. Fakat toz torbalarını değiştirir iken dikkat etmemiz gereken en önemli husus orijinal ürün tercih etmeliyiz.

Arçelik Toz Torbası

Orijinal toz torbaları içerisindeki toz tutma anlamında çok önemlidir. Toz torbasının sentetik yapısı ile iyi bir toz tutma alanı sağlamaktadır. Toz tutma alanının iyi olması dışarıya toz kaçmasını engelleyerek sağlık açısından kullanıcısına ve evdeki yaşayanları korumaktadır. Ayrıca tozu içerisinde tutması süpürgenizin motoruna toz geçişini engeller buda süpürge motorunuzun bozulma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Piyasada bulunan çin malı ürünlere çok dikkat etmelisiniz. Dış yüzeyi naylonsu olması nedeni ile tozu iyi tutmamakta ve buda sorun olmaktadır. Ayrıca son zamanlarda boşaltır tarz toz torbaları kullanılmaktadır. Bu sistem ise kolay gibi gözükse de torbanın gözenekleri dolacağı için sağlık açısından tehlikeli olmaktadır. Sizler için orijinal ürün her zaman en iyi seçenek olacaktır.

Arçelik Toz Torbaları Neden Sağlığınızı Tehdit Etmiyor

Süpürgeavm Sağlığınızı koruması ve sizi alerjik etkenlerden korumasının temel sebepleri, üretiminde sağlanılan bir takım özellikleri kapsar. O yüzden ürünümüz antialerjik bir özelliği sayesinde, bakterileri barındırmaz ve tutmaz. Aynı zamanda alerjileri önleyen özel bir yapısı ile astım varsa ya da çeşitli alerjik problemler yaşıyorsanız, Arçelik toz torbası vesilesi ile tüm bu problemlerden en iyi şekilde kurtulabilirsiniz. Polenleri ve miteları da tekrardan süpürdüğünüz alana yayılmaması için kendi bünyesinde tutarak, güzel bir koruma sağlayan özelliği de bulunur. Sizlerin de oluşa bilecek şikâyetleriniz sıfıra inecektir.

Satışını Yaptığımız Ürünler

Sitemizde, ülkemizde kullanılmakta olan tüm elektrikli süpürge markalarına ait yedek parça ürünlerinin satışları yapılmaktadır. Ürünler arasında, emici başlıklar, süpürge hortumları, süpürge motorları, süpürge boruları, toz torbaları, filtreler, hepa filtreler aksesuar çeşitleri yer almaktadır. Tüm ürünlerimizi en iyi fiyatlarla sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız. Belirli bir miktar üzerinde yapılan ürünlerde ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. İnternet sitemizden ürün türlerine göre fiyatları görebilirsiniz.


Arçelik Toz Torbası Satış

Piyasada dolaşan birçok toz torbası sitesi bulunmaktadır. Bunlarda farklı farklı ürünler vardır fakat www.supurgeavm.com adresinden piyasada bulunan ürünlerden daha kaliteli ve sağlamları bulunmaktadır. Supurgeavm.com adlı sitemizin içerisinde bulunan her ürün orijinaldir. Sizler için en iyi ve kaliteli ürünler satışı yapılmaktadır.
6
Telefonunuzun ekranını avantajlı fiyatlarla değiştirmek ister misiniz?

Akıllı telefonlar için cam değişimi hizmeti sunan Cep Market, mükemmel bir müşteri memnuniyet oranı yakalamıştır. Siz de telefonunuzun ister ön camını, isterseniz de ekranını Cep Market yetkililerine değiştirtebilirsiniz.

En iyi ekran değişimi firmaları arasında gösterilen Cep Market, müşterileri için; kamera değişimi, şarj soketi değişimi, batarya değişimi, mikrofon değişimi ve benzeri hizmetleri bir arada sunar. İhtiyacınız olan hizmeti, buradan en ekonomik fiyatlarla almanız mümkün olabilecektir.

Cep telefonunuzun yeni bir ekrana ya da kameraya ihtiyacı varsa, artık hangi firmaya başvurmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Telefon cam değişimi fiyatlarına gözatmak adına, cepmarket.com.tr isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Keyifli alışverişler!
7
Sorunusor.com vasıtasıyla, anne ve çocuk sağlığı ile ilgili soru sor

Anneler, hamilelik süreçleri hakkında merak ettikleri soruları, sorunusor.com isimli web adresi üzerinden sorabilir. Sitede anne çocuk, sosyal medya, cinsel yaşam, hastalıklar, yemek tarifleri ve benzeri kategorilere rastlanabilir. Bu kategorilerin her birinde, yüzlerce soru cevap sizleri bekliyor olacaktır.

Örneğin bir yemeğin tarifi ile ilgili kafanızda soru işareti var. Ya da yakın zamanda gerçekleşecek olan bir sınav hakkında merak ettiğiniz bir sorunuz bulunuyor. Hemen sorunusor.com isimli internet adresine girerek, bu suallerinize cevaplar bulmanız mümkün olabilir.

Sorunusor.com sayesinde özgürce soru sor ve anında yanıtını al. Siteye girenler, burada uzman cevaplar ile karşı karşıya kalacaktır.
8
Hobiarkadasim.com üzerinden kendinize bir hobi arkadaşı bulabilirsiniz

Çevrenizde sizinle benzer hobilere sahip birileri varsa, hobiarkadasim.com ile birlikte, bu kişileri kolayca bulabileceksiniz.

Örneğin her hafta sonu halı saha organizasyonlarına katılmak istiyorsunuz. Fakat tanıdığınız arkadaşlarla bir türlü toplanamıyorsunuz. Hemen hobiarkadasim.com isimli web adresine giriş yaparak, buradan hobi arkadaşı bulma şansı elde edebilirsiniz. Site içerisinde, sizler gibi halı saha arkadaşı arayan onlarca üye bulunabilir.

Hobi odaklı bir arkadaşlık sitesi olan hobiarkadasim.com büyük ilgi görmektedir. Türkiye'deki ilk ve tek hobi arkadaşı arama sitesi olarak faaliyet gösteren hobiarkadasim.com içerisinde, her hobiye sahip üyeye rastlayacaksınız.

Kimi konsere beraber gidecek kişiyi, kimi ise beraber tenis oynayacak kişiyi buradan kolayca bulmaktadır.
9
Web site adı : Aircosy.com

Sitenin başlığı : Bebeğiniz için en iyi puset, bebek arabası ve oto koltuğu minderi

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Temmuz 2018

Site ile ilgili açıklamalar : Bebeğinizin, uzun süren yolculuklarda terlememesi ve rahat etmesi için, siz de Aircosy minderlerini tercih edebilirsiniz.

Aircosy puset minderi antiter teknolojisiyle geliştirilmiştir. Bu da yolculuk sırasında, bebeğinizin terlememesini sağlayacaktır.

Aircosy terletmeyen bebek arabası minderi üç boyutlu bir kumaş yapısına sahiptir. Bu üç boyutlu kumaş yapısı, bebek arabası içerisinde, uzun süre oturan bebeğinizin terlememesi için dizayn edilmiştir.

En kaliteli bebek oto koltuğu minderi nereden alınır diye merak ediyorsanız, hiç tereddüt etmeksizin Aircosy ürünlerine yönelebilirsiniz. Ürünler ile ilgili detaylı bilgiler almak adına, aircosy.com isimli internet adresini ziyaret ediniz. Site içerisinde, Aircosy'nin üst düzey kalitedeki bu minderleri hakkında kapsamlı bilgiler sizleri bekliyor olacak.

Bebeğinizin; bebek arabasında, pusetinde ya da özel oto koltuğunda, konforlu bir yolculuk gerçekleştirmesi adına, Aircosy'nin ürünlerine yönelmenizi tavsiye ederiz.

Buradan temin edeceğiniz bebek oto koltuğu kılıfı son derece dayanıklı ve bir o kadar da konforludur.

Gerek konforlu oluşu ile, gerek üst düzey dayanıklılığıyla, gerek antiter teknolojisi ile, gerekse de kolay bir biçimde temizlenebilir oluşu ile Aircosy minderleri büyük beğeni toplamaktadır.

Siparişleriniz öncesi aklınıza takılan sorular olursa, 444 6 189 numaralı telefonu hemen arayabilirsiniz. 
10
Site Tanıtım Bölümü / İran'ın en prestijli turizm şirketi artık Türkiye'de!
« Last post by admin on March 07, 2019, 05:42:21 PM »
İran'ın en prestijli turizm şirketi artık Türkiye'de!


Farsça Tanıtım Yazısı

الی گشت معتبرترین شرکت گردشگری ایران با کاملترین خدمات است که بهرین نرخ بلیط هواپیما تور و هتل را به مسافرین ارائه می دهد. رزرو آنلاین از سایت و اپلیکیشن الی گشت تجربه یک خرید سریع و دلچسب را فراهم می کند. رزرو هتل


Türkçe Tanıtım Yazısı

İran'da bulunan en prestijli turizm şirketi artık Türkiye'de!

Tüm gezginlere otel, uçak, transfer ve vize imkanı burada en iyi fiyatlarla sunulmaktadır. Eligasht.com adresinin son teknoloji altyapısı ile birlikte, rezervasyonlarınızı kolayca gerçekleştirebileceksiniz.
Pages: [1] 2 3 ... 10