Recent Posts

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Site Tanıtım Bölümü / iPhone Arka Kapak Değişim İşlemleri
« Last post by admin on October 21, 2020, 11:04:52 AM »
iPhone Arka Kapak Değişim İşlemleri

iPhone Arka Kapak Değişimi için cep hastanemize gelebilirsiniz. Sizler için uygun fiyata kaliteli hizmet sunan ekibimiz hızlı ve pratik çözümler üretmektedir. 2006 yılında kurulan firmamız cep telefon hastanesi olarak bilinir. Saygın bir teknik servisiz. İstanbul Pendik semtinde hizmet veren firmamız pazartesiden cumartesiye kadar haftanın 6 günü sabah 9 ile akşam 21 arası aktif olarak hizmet vermektedir.  Cep telefon hastanemizi online olarak takip etmek, ürün ve hizmetlerimizi görmek için hemen siz de Cephastanesi.org bağlantı adresinden web sitemizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Cep telefonunuz herhangi bir rahatsızlık geçiriyor ise, hastanemize uğrayın ve tedavinizi bulun.
22
Site Tanıtım Bölümü / Instagram indir ve Instagram kaydol | instagramindir.net
« Last post by admin on October 21, 2020, 10:09:34 AM »
Web Site İsmi : instagramindir.net

Site Başlığı : Instagram indir ve Instagram kaydol | instagramindir.net

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Aralık 2013

Site Tanıtımı : Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri, hiç şüphesiz Instagram adlı platformdur. Bu platform vasıtasıyla, milyonlarca insan fotoğraf ve video paylaşımında bulunabilmektedir. Birçok kişi, instagram'ı cep telefonuna kurarak, her gün bu platform içerisinde keyifli dakikalar geçirmekte. Siz de instagram kurmak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden instagramindir.net isimli internet adresini ziyaret ediniz. Site içerisinde sizleri instagram ile ilgili birbirinden değerli bilgiler bir arada bekliyor olacak.

Her gün çok sayıda kişi instagram kaydolma işlemleri için instagramindir.net adresini ziyarette bulunmakta. Siteye bağlanarak, instagram üzerinde takipçi arttırmanın yollarını da görme şansı bulabilirsiniz. Bu yolları öğrendikten sonra, instagram hesabınızı takip eden kişilerin sayısı kat kat artabilir.

Instagram indirme sitesi olarak faaliyet gösteren instagramindir.net sayesinde; gerek takipçi kasma, gerek instagram kaydolma, gerekse de instagram uygulamasını indirme ile ilgili içeriklere ulaşabileceksiniz.

Instagram platformuna katılmak isteyen herkesi, öncesinde instagramindir.net 'e davet ediyoruz.
23
Site Tanıtım Bölümü / Güncel Haber Sitesi
« Last post by admin on October 20, 2020, 06:45:24 PM »
Güncel Haber Sitesi

Eskiden haberleri dinlemek için televizyon ve radyo başına geçilir, ya da gazete alınırdı. Artık pek çoğumuz internet üzerinden haberleri okumaktayız. Siz de akıllı telefon ve tabletlerden ya da  bilgisayarlardan haber gazetemize giriş yapabilir, her gün gündemi takip edebilirsiniz. Sitemiz bir Haber gazetesi olup elbette ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Sitemiz vasıtasıyla Gündemi yakından takip edebilirsiniz. Sitemizi takip etmek için Onhaber.net bağlantı adresinden web sitemize bağlanabilirsiniz. Sitemizde en güncel spor haberlerini takip edebilir, güncel altın ve dolar fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Sağlık dünyasına ilişkin güncel haberleri yine sitemizden öğrenebilirsiniz. Türkiye’de ve dünyada öne çıkan her türlü gelişme, platformumuz içerisinde sizleri bekliyor olacak. Sevgilerimizle
24
PDF'yi JPG'ye dönüştürme ve fazlası tr.reaconverter.com adresinde

Herkese selamlar. Bugün çok faydalı bir internet adresini sizlerle paylaşmak istiyorum. Site içerisinde, konu başlığımızda da vurgulamış olduğumuz gibi, PDF'yi JPG'ye dönüştürme aracı dahil olmak üzere, çok sayıda dönüştürme aracı sizleri bekliyor olacak.

Örneğin pdf uzantılı bir dosyanız var. Bu dosyayı, bir resim haline getirmek istiyorsunuz. Hemen sitedeki PDF'yi JPG'ye dönüştürme sayfasına giriyorsunuz. Ve buradan sadece tek tuşla, pdf uzantılı dosyanızı bir jpg uzantılı görsele çevirme şansı buluyorsunuz.

ReaConverter görüntü dönüştürücü platformu ile birlikte, ultra hızlı bir biçimde dönüştürme ihtiyaçlarınızı karşılamanın keyfine varabilirsiniz.

Sitenin sıklıkla tercih edilen dönüştürme araçlarından bir diğeri de DWG'yi PDF'ye dönüştür aracıdır. Bu araç ile beraber, dwg uzantıları kolayca pdf dosyası haline gelecektir.

Bugün sizlere sitedeki sadece bazı dönüştürme araçlarından söz ettik. Tr.reaconverter.com içerisine girerek, daha pek çok dönüştürme aracını kolayca kullanabilirsiniz. Siteyi beğenirseniz, dostlarınıza da mutlaka tavsiye ediniz. Sevgilerimizle
25
Site Tanıtım Bölümü / İkinci El Eşya Satım Merkezi İtfaiye Meydanı Ankara
« Last post by admin on October 17, 2020, 10:48:39 AM »
İkinci El Eşya Satım Merkezi İtfaiye Meydanı Ankara
 
Tayininiz çıktı uzak diyarlara gitmek zorunda kaldınız. Farklı bir şehre eşyalarınızı taşımak oldukça külfetli ve zahmetli bir iştir. Eşyaları satıp gittiğiniz yerde yeni eşya almak çoğu zaman daha hesaplıdır. Hem eşyalarınızı yenilemiş olur hem de taşınma sıkıntısından kurtulmuş olursunuz.Eşyalarınızı satmak zorunda olduğunuzu hissedenler sizden eşyaları ölü fiyatına almaya çalışır. Eşya satım konusunda zarar etmemek, eşyalarınızı ederinde değerine satmak için İtfaiye Meydanı ikinci el eşya dükkanımıza sizleri bekleriz. Ankara Öveçler ilçesinde hizmet veren dükkanımız kısa sürede müşterilerin gönlünde taht kurdu. Bugün ikinci el eşya almak isteyen de satmak isteyen de Ankara Öveçler ilçesinde bulunan Acar spot ikinci el mağazamıza uğramadan alım-satım yapmıyor.Eşyalarınızı bize satmak için  web sitedeki firmalara ait kartvizitleri kullanarak onlara ulaşabilirsiniz. Bizi aradıktan kısa bir süre sonra eşyalarınıza fiyat biçmek için sizi ziyaret ederiz. Satmak istediğiniz eşyalarınıza en uygun fiyatı veren Ankara 2.El Eşya firmamız taşıma işlerini kendi ekibimiz ve aracımızla yapıyoruz. Dilerseniz satmak istediğiniz eşyaların resmini çekip facebook ve watsap kanallarından bizden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

 

2 El eşyalarınızı satmak istiyorsanız itfaiye meydanı web sitesi size istediğiniz sonucu verecektir. Web sitemizde bulunan firmaların tamamı kendi alanlarında uzman olup, müşteri memnuniyetine önem vererek hep doğru alışverişler yapmış yerlerdir. Hemen hemen itfaiye web sitesi üzerindeki tüm firmalar whatsapp kullanmaktadır ve bu aracılık ile firmalar ile bağlantıya geçebilirsiniz. Firmalara mobil telefonları aracılı ile whatsapp ile ulaşarak numaralarını http://itfaiyemeydani.com üzerinden aldığınızı ve satmak istediğiniz ikinci el eşyaların fotoğraflarını yollayın firma sahipleri size en hızlı şekilde fiyat sunsun ve eğer sizde fiyatı beğenirseniz eşyacılar kapınıza kadar gelip nakliye aracı ve hamallar ile tüm eşyalarınızı nakit ödemesini yaparak alıp gitsinler.
26
Site Tanıtım Bölümü / İkinci El Ev Eşyası Alanlar
« Last post by admin on October 17, 2020, 10:24:57 AM »
İkinci El Ev Eşyası Alanlar

İkinci el ev eşyası alanlar olarak hizmet veren firmamız müşterilerimizin elden çıkarmak istediği ev eşyalarını, değerinde fiyat biçerek firma bünyesine kazandırmaktadır.

Evde yer kaplayan eşyaları alıp müşterilerimizin konforuna katkı sağlarken, bütçelerini de desteklemek bizim için önem arz ediyor.

Biz firma olarak eşyaları değerinden almaya ekstra özen gösteriyor ve müşterilerimizi hiçbir konuda mağdur etmemeye çalışıyoruz. İkinci el ev eşyalarını firmamız bünyesine katarak israfı önleyip, eşyaları dönüştürürken müşterilerimizin de bütçesine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

İkinci El Ev Eşyası Alanlar Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Müşterilerimizin alışverişimiz konusunda memnun olması ve olumlu geri dönüşler sağlaması oldukça önemlidir.

Müşterilerimizin maddi anlamda beklentisini karşılamaya özen gösteriyor, eşyaları ederinden daha düşük bir fiyata, müşterilerimizden almayı talep etmiyoruz.

İkinci el ev eşyası alanlar olarak her zaman müşteri odaklı hareket ediyor, müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Müşterilerimizin bütçesine katkı sağlamak da bizim için gurur verici bir eylem.


İletişim

Biz firma olarak iletişim ve geri dönüşler konusunda oldukça dikkatli hareket ediyoruz. Müşterilerimizin firmamıza güven duyması bizim için önem arz ediyor bu nedenle müşterilerimize karşı her zaman ulaşılabilir olmaya çalışıyoruz.

Web sitemizden https://www.esyaalanyer.com/ her zaman bize ulaşabilir eşyalar konusunda yardım talep edebilir bilgi, fikir ve fiyat alabilirsiniz. Müşterilerimiz için her zaman ulaşılabilir olmaya özen gösterirken müşterilerimizin sorularını en kısa zamanda yanıtlamaya çalışıyoruz.

Bizimle iş birliği talebi olan tüm müşterilerimize en kısa zamanda dönüş sağlayıp kesintisiz iletişim sağlamaya da özen gösteriyoruz.

Arslan Spot 2.El Eşya Alım Satım

Web: www.esyaalanyer.com

Tel: 0 535 743 62 64
Tel: 0 543 264 32 06
Adres: İtfaiye Meydanı Yenice Sok.
No:17, Ulus, Altındağ, Ankara

27
Site Tanıtım Bölümü / Vds sunucu hizmetleri
« Last post by admin on October 17, 2020, 07:46:23 AM »
Vds sunucu hizmetleri

Vds sunucu kiralama işlemini sağlam firmalardan yapmalısınız. 2018 yılından bu yana bireysel ve kurumsal alanda hosting hizmeti sunuyoruz. Sunucu kiralama ve barındırma hizmetleri için firmamıza ulaşmak için firmamızın internet sitesine Skyvds.com bağlantı adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Sanal sunucu sisteminde tam yönetimli ve erişimli vds seçenekleri için hemen bizimle iletişime geçin. Web Hosting; TR Lokasyon Web Hosting, TR Lokasyon Reseller Hosting, DE Lokasyon Web Hosting, DE Lokasyon Reseller Hosting seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz. Sunucuda TR Lokasyon Sanal Sunucu, TR Lokasyon Dedicated, DE Lokasyon Sanal Sunucu, DE Lokasyon Dedicated hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
28
Site Tanıtım Bölümü / Ankara 2. El Eşya Alım Satım Merkezi
« Last post by admin on October 17, 2020, 07:15:15 AM »
Ankara 2. El Eşya Alım Satım Merkezi

Ankara İkinci El Eşya Alanlar içinde size en uygun fiyatı bizim firma verecektir. Ankara ilinde ikinci el eşya almak isteyen de satmak isteyen de bizim firmamızı tercih etmektedir. İkinci el eşya fiyatları eşyanın yeni-eski hasarlı-hasarsız olup olmamasına göre belirlenir. Kaliteli hizmet sunan ve uygun fiyata satış yapan bir firmayız. İkinci el eşyanızı satmak istediğinizde bize Watsap kanalından resim gönderip fiyat alabilirsiniz. Eşyanızı bize satmak için herhangi bir nakliyat ücreti ödemenize gerek yoktur. Eşyanızı gelip kapınızda alıp paranızı nakit olarak elinize sayıyoruz. Bize ulaşmak, ürünlerimizi görmek için online alışveriş kanalımıza Ankaradaikincielesya.com bağlantı adresinden erişim sağlayabilirsiniz.
29
Site Tanıtım Bölümü / Ankara’da Check-up Yaptırmak mı istediniz?
« Last post by admin on October 17, 2020, 06:43:37 AM »
Ankara’da Check-up Yaptırmak mı istediniz?

Ankara Check-up merkezimizde siz de genel sağlık taraması yaptırabilirsiniz.  Fiyatlar ise; kadın Gold check-up 450 TL, erkek Gold check-up 450 TL, kadın platin check-up 695 TL, erkek platin check-up 695 TL olarak belirlenmiştir. Hastalıkları önceden tespit etmek, erken teşhisle tedaviye olumlu cevap vermek, genel sağlık durumunuzu öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin. Sağlık merkezimize ulaşmak için internet kanalımıza Vipsaglik.net bağlantı adresinden erişim sağlayabilirsiniz.  Check up yaptırmak zararlı mıdır?  Sağlık açısından hiçbir zararı yoktur. Aksine sağlık durumunuz hakkında önceden bilgi sahibi olmak, ona göre önlem ve tedbir almak, ölümcül hastalıkları erken teşhis etmek hayat kurtarır. Tüm bunları düşündüğünü zaman ne kadar faydalı olduğu ortadadır.
30
Site Tanıtım Bölümü / İkinci El Mobilya Alan Yer
« Last post by admin on October 12, 2020, 06:05:53 PM »
İkinci El Mobilya Alan Yer

İkinci el mobilya alan yer olarak bilinen firmamıza mobilyalarınızı antika ya da modern model olması fark etmeksizin verebilirsiniz. Mobilya dışında diğer ikinci el eşya ve ürünlerinizi de almaktayız. Çalışır durumda 2. El beyaz eşya, spot ürünleri, değerli görülen antikalar, 2. el yatak odası, salon, mutfak gibi oda takımları için de alım yapmaktayız.

Biz müşterilerimize ortak gözüyle bakan bir firmayız. Bu hususta da müşteri memnuniyeti sağlayabilmek ve müşterilerimizin bize karşı duyduğu güveni beslemek en önemli amaçlarımızdandır. İşte tam da bu amaç için alanında uzman kişiler ile oluşturulmuş ekibimiz ile birlikte gün içerisindeki hemen hemen her saat diliminde çalışıyoruz. Çünkü müşterilerimize olabildiğince hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayabilmek bizim için oldukça önemlidir.


Nasıl Çalışıyoruz?

Öncelikle müşterilerimizin bize web sitemizden fotoğraf yoluyla gönderdiği ya da işletmemizi ziyaret ederek gösterdiği 2. El eşyalarına hak ettiği değerde bir teklif sunuyoruz. Ankara İkinci El Eşya konusundaTeklifi hazırlamakta görevli arkadaşlarımız profesyonelce ve titiz çalışıyorlar. Fiyatı müşterilerimiz de onaylarsa nakit ödeme yapıyoruz. Böylece hem siz maddi bir kazanç elde ediyorsunuz hem de eşyalarınızı evlerde çürümeye bırakmaktan kurtulmuş oluyorsunuz.


Bizimle Nasıl İletişim Kurmalısınız?

Yaşadığı konum ya da sürdürdüğü yoğun hayat nedeniyle, siz değerli müşterilerimiz bazen işletmemize gelemiyorsunuz. İşte bu durumda Web sitemizi ziyaret ederek hem yaptığımız işleri görebilir hem de farklı iletişim bilgilerimize erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz aracılığıyla bize gönderdiğiniz 2. el eşya fotoğraflarınızı değerlendirerek size teklif sunabiliyoruz. İkinci el mobilya alan yer olarak bize ulaşmak isterseniz https://ankara-ikinciel-esya.net/ bağlantısını kullanabilirsiniz.Hakan Spot


İkinci El Eşyalarınız Değerinden Alınır.


Mobil: 0535 891 73 81


Adres : Demetevler 3.Cd. 418 Sk. No:35/B Demetevler / ANKARA
Web: https://ankara-ikinciel-esya.net/bize-ulasin
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10