Recent Posts

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Site Tanıtım Bölümü / Sanal Sosyal Sitemizle Tanışmaya Hazır Mısınız?
« Last post by admin on July 06, 2020, 02:36:48 PM »
Sanal Sosyal Sitemizle Tanışmaya Hazır Mısınız?

Sanal Sosyal sitemizle sizi tanıştırmak için bu yazı dizisini ele aldık. Sitemizi her gün editör arkadaşlarımız güncellemektedir.  Hayatınıza renk katacak, size önemli katkı sağlayacak paylaşımları sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizde içerikler zengin görsel ve videolar ile desteklenmiş, yazılar editörlerimiz tarafından herkesin anlayacağı bir formatta hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan Güzel Sözler bölümünde birbirinden güzel ve anlamlı sözleri bulabilirsiniz. Sevgiliye özel sözleri, babanıza babalar günü sözünü ve anneler gününe özel sözleri sitemizde bulabilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler için Sanalsosyal.com.tr sitemizden faydalanabilirsiniz. Sitemiz güncel ve özgün bir site olup içerikler herkesin anlayacağı formatta hazırlanmıştır. İçerikler zengin görsellerle ve videolarla desteklenmiştir.
22
Site Tanıtım Bölümü / 360 Derece Performans Değerlendirme RunHR360
« Last post by admin on July 06, 2020, 01:46:17 PM »
360 Derece Performans Değerlendirme RunHR360

İş performansı hakkında bilgi edinmek ve çalışanların iş tanımlarında ve iş analizlerinde saptanan standartlara ne ölçüde yaklaştığına ilişkin geri bildirim sağlamak performans değerlendirme yazılımının amacıdır. Birbirinden farklı dinamiklere dayalı sistemlerin bir araya gelmesiyle oluşturulan, multidisipliner çalışma yöntemlerini kullanarak değer yaratılan bir dönemde, çalışanları tek bir ölçüt ile değerlendirmek eskide kalmış bir yaklaşımdır. Çalışanların, güçlü ve gelişmeye açık yanlarını doğru şekilde analiz edip geri bildirim sağlamak için, gerçeğe en yakın sonucu veren performans değerlendirme yazılımını RunHR360 da bulabilirsiniz.

Genel hatlarıyla 360 derece performans değerlendirme yazılımı


Kişiselleştirilmiş Formlar

Tüm şirketi aynı formla değil, her departman ve unvan hatta değerlendirme yönüne göre kombinasyonları ile kişiye özel değerlendirme formu oluşturabilirsiniz. Yetkinlik sorularını kendiniz belirlemek isterseniz temel, fonksiyonel ve yönetsel yetkinlik bazında dilediğiniz soru eklemesini yapabilirsiniz.


Kolay Kullanım

Kullanıcı dostu ara yüzü ile değerlendirme yapacak kişi hiçbir eğitime gerek duymadan sistemi kullanmaya başlayabilir.


Esnek Yapı

Sahadan topladığı tüm talepler doğrultusunda geliştirilmesi ve esnekliği sayesinde ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebiliyor. Sistemde hiçbir şey sabit değildir. Yönetim ekranlarından dilediğinizi çıkarıp-ekleyebilirsiniz.


90,180,270,360 ve 450 Derece Performans Değerlendirme

Tüm şirketi veya kişi bazında 90,180,270,360 ve hatta dış müşterinin de dahil olacağı şekilde sistemi kullanabilirsiniz. Çok yönlü geri bildirim şeklindeki performans değerlendirme sürecinde bir kişiyi değerlendirecek her bir yön için 90 derece eklenmektedir.

 
Gelişmiş Raporlar

Performans değerlendirme sonrasında not dağılım raporundan faydalanarak ortalama eşik değerini belirleyebilir ve çalışanları gruplandırabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz eşik değerinin çok altında ve/veya çok üstünde olan çalışanları kolaylıkla belirleyebilecek ve rapora ilişkin detayları grafiksel olarak inceleme imkanı bulabileceksiniz. Böylelikle performans değerlendirmede tüm süreci ele alabilirsiniz.

 
Gelişim Planı Raporu

Akıllı algoritma sayesinde;

Değerlendirmeyi yapan çalışanlar, alt yetkinliklerde aldığı puanları, gelişimi için alınacak aksiyonları ( eğitim, kitap, film, etkinlik vb.) hesaplayarak kişi bazında ve şirket genelinde raporlanır.

 
Düşük Maliyet

Bulut tabanlı alt yapısı sayesinde süreçlerin tamamına online ve güvenli bir şekilde erişebilirsiniz. Sürdürülebilirlik adına, yedekleme ve sunucu bakım maliyeti içermez. RunHR360 Performans değerlendirme yazılımı hızlıca kullanmaya başlayabilir ve operasyonel maliyetlerini en aza indirgeyebilirsiniz.

Gelişim ve başarının ilk koşulu, performans ölçümü için bir sistem geliştirmek ve uygulamaya koymaktır. Bunu yaparken organizasyonun kaynaklarının sınırlarını bilinmesi ve hangi yönlerinin geliştirilebileceğinin de tanımlanması RunHR360’da mevcuttur.

RunHR360; müşteri odaklı çalışma prensibi, sektördeki tecrübeleri ve özverisiyle ön plana çıkmaktadır.

RunHR360'ı 5 hediye kredi ile tüm özellikleri aktif olarak deneyip, detaylı bilgi için bize runhr360.com platformundaki iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

https://runhr360.com 
23
Site Tanıtım Bölümü / İstanbul temizlik firmaları - istanbultemizlik.info
« Last post by admin on July 06, 2020, 01:03:07 PM »
Firma adı : Duru Profesyonel Temizlik

Web site adı : istanbultemizlik.info

Sitenin başlığı : İstanbul temizlik firmaları - istanbultemizlik.info

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Temmuz 2020

Site ile ilgili açıklamalar : İstanbul içerisinde temizlik firması mı arıyorsunuz? Hiç vakit kaybetmeden istanbultemizlik.info isimli internet adresini ziyaret edin ve buradan aradığınız temizlik firmasına en hızlı şekilde ulaşma fırsatı yakalayın.

İstanbul temizlik firmaları sitesi olan istanbultemizlik.info ile birlikte, eviniz ya da iş yeriniz için profesyonel temizlik hizmetleri sunacak bir firmayı kolayca bulabileceksiniz.

İnşaat sonrasında lazım olacak temizliği, sıradan bir gündelikçi kolay kolay yapamayabilir. İnşaat sonrası temizlik hizmeti oldukça meşakkatli bir hizmettir. Bu işi profesyonel ellere teslim etmek adına, istanbultemizlik.info platformuna giriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Gerek ev temizliği, gerek iş yeri temizliği, gerek inşaat sonrası temizlik hizmetleri, gerekse de dış cephe temizliği hizmetlerini buradan temin etmeniz mümkün olabilir. Binaların dış cephelerini temizleyecek firmayı buradan en hızlı şekilde bulma şansınız mevcuttur.

İstanbul içerisinde temizlik hizmetleri sunan deneyimli bir firmaya ihtiyacı olanlar, artık hangi siteden yararlanması gerektiğini biliyor. istanbultemizlik.info adresini beğenirseniz, dostlarınızla da mutlaka paylaşınız.

Adres: Şirinevler Mahallesi Acıbadem Sokak Gayem Sitesi B Blok No:5 D:21 Bahçelievler - ISTANBUL

Telefon: 0545 598 41 79
24
Site Tanıtım Bölümü / Kurumsal Web Tasarım Yapan Firmalar
« Last post by admin on June 30, 2020, 07:00:36 AM »
Kurumsal Web Tasarım Yapan Firmalar

Kurumsal web tasarım konusunda bizden fiyat almadan karar vermeyin aksi taktirde pişmanlık yaşarsınız. Gelin birlikte nasıl bir web sitesi istediğinizi önce belirleyelim. Her bütçeye uygun web tasarımları uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamıza Tasarimweb.net bağlantı adresinden bize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyata profesyonel web tasarım hizmeti almak isteyenler genelde firmamızı tercih eder. Firmanızın ihtiyacı olan kurumsal web sitelerini sizler için özel olarak tasarlıyoruz. İnternet üzerinden net bir fiyat vermek doğru değildir. Nasıl bir site istediğinize göre web tasarım fiyatları değişkenlik gösterir. Gelin ekibimizle görüşün. Size en uygun fiyat tarifesini sunacaktır.
25
Site Tanıtım Bölümü / Yurtdışı Dil Okulu
« Last post by admin on June 30, 2020, 05:34:23 AM »
Yurtdışı Dil Okulu

Dil okullarına dayalı arayış, herkesin iyi bir eğitim süreci içerisine girmesi kapsamında önemlidir. yurtdışı dil okulu kapsamında da farklı yurtdışı okullarını görerek, onlar hakkında bilgi sahibi olabilmek söz konusudur. Aynı zamanda da bu okulların sağladığı avantajlar ve ne şekilde bir eğitim sürecine girileceği hakkında da detaylı bilgilere yer verilebilmektedir.

Dil okullarından faydalanmak ancak hangi okulun seçileceğini bilememek herkesin karşı karşıya kaldıkları durumlardan bir tanesi olarak ifade edilmektedir. Bu noktada pregitim.com sitesinden de yararlanmakla beraber, tam olarak istedikleri şartları yerine getirebilecek pozisyonda olabilmek mümkün olmaktadır. Bu sayede de farklı yerlerdeki okulların kıyaslanarak, sunmuş oldukları hizmetleri de öğrenebilmek söz konusudur.
26
Site Tanıtım Bölümü / Otomotiv.Net ile İkinci El Otomobil Al Sat
« Last post by admin on June 30, 2020, 04:59:08 AM »
Otomotiv.Net ile İkinci El Otomobil Al Sat

Otomobilinizi satışa çıkarmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Otomotiv.Net isimli internet adresine giriş yapınız. Site vasıtasıyla, ücretsiz olarak ilan oluşturabilirsiniz. Buradan oluşturacağınız otomobil ilanı, her gün çok sayıda kişi tarafınca görüntülenecektir. Siteye her gün ikinci el otomobil satın alma isteğiyle birçok kişi ziyarette bulunuyor. Bu kişiler, ilanınıza ekleyeceğiniz irtibat numaraları üzerinden size ulaşabilir.

İkinci el otomobil satış ve alış ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, siz de bundan sonra, Türkiye'nin yeni trendi olan Otomotiv.Net ile çalışabilirsiniz. Burada sadece otomobil ilanları yer almaz. Otomobil ilanlarına ek olarak; motosiklet ilanları, arazi araçları, deniz araçları, atv modelleri, çeşit çeşit karavanlar ve çok daha fazlası sitede bulunabilecektir.Otomobilleriniz için yedek parça almak veya satmak isterseniz, yine bu hususta otomotiv.net adresinden yararlanabilirsiniz. Sitede çeşitli iş makinaları, araç servis ilanları ve kiralama ilanları da yer alır. Rent a car hizmetleri ile filo kiralama hizmetlerini buradan alma imkanınız mevcuttur.

Her ilan içerisinde, ilan sahibinin telefon ve WhatsApp bilgileri kendine yer bulmuştur. Ayrıca ilana dair en az bir görsel, ilan sahibinin adı soyadı, bulunduğu il, ilçe gibi çok sayıda bilgi yine ilana eklenir.

İkinci el araç almak veya satmak için, siz de Türkiye'nin yeni trendi olan Otomotiv.Net platformunu kullanabilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli alışverişler dileriz.

27
Site Tanıtım Bölümü / Burun Estetiği Nedir?
« Last post by admin on June 29, 2020, 05:55:44 PM »
Burun Estetiği Nedir?

Burun estetiği burunda oluşan estetik sorunlar ve burun sağlığı için yapılır. Doğuştan burun kemiğinin yamuk olması hem şekil bozukluğuna hem de kişinin rahat nefes alıp vermesine engel olur. Nefes alma verme sorunu kişinin yaşam kalitesini düşürür. Burunda meydana gelen bu sorun kişinin uyurken horlamasına neden olur. Burun estetik ameliyatı ile doğuştan ya da sonradan burunda meydana gelen estetik sorunlarını gidermektedir. Yaşam standardınızı yükseltmek, sağlıklı bir yaşama merhaba demek için burun estetik sorunlarınızı Eyupbozkurt.com.tr internet adresine bağlanarak sağlık merkezimize ulaşarak giderebilirsiniz. Uzman ekibimiz hijyenik ve steril ortamda ağrısız ve acısız bir şekilde burun estetik ameliyatı yapmaktadır. 
28
Site Tanıtım Bölümü / 2. El Eşya Alanlar Ahimesut
« Last post by admin on June 29, 2020, 05:11:18 PM »
2. El Eşya Alanlar Ahimesut    El eşyalar evlerimizde kullanmak istemediğimiz ve eskidiğini düşündüğümüz eşyaların hepsidir. Atmaya kıyamayıp değerlendirmek isteriz. Bu sırada devreye 2. El eşya alanlar Ahimesut girmektedir. Hem eşyalarınız durduk yere deforme olmaya devam etmez hem de maddi olarak kazanç sağlamış olursunuz. Firmamız da sizlere bu konuda en iyi ikinci el eşya alım hizmetini sunuyor.

 

    2. El Eşyalarınız İçin En İyi ÇözümHer anlamda işlerinize pratik çözümler üreterek sizleri eşya fazlalığından kurtarırlar. Avantajları arasında sizlerin belirlemiş olduğu fiyatları eşyaların ederi olarak kabul etmek vardır. Siz belirlersiniz eğer uygun görülürse eşyalarınızın nakli başlar. Gerekli olan tüm kontroller yapılır ve eşyalarınız uzman ekipler tarafından değerlendirilmek üzere yola çıkar. 2. El eşya alanlar Ahimesut eşyalarınızın alımını sorunsuz bir şekilde yaparak naklini sağlar. Beyaz eşyalar, antikalar, mobilya grupları gibi birçok farklı eşya türünde alım yapan bir firmayız. Eşyalarımızın özellikle beyaz eşya grubunun çalışır vaziyette olması istenir. Sizin için sadece eskimiş ve kullanmak istemediğiniz eşyaların satın alınması işlemini yapıyoruz.

 

Eşya alan firmalar çevremizde 2. El eşya alanlar Ahimesut firmasını tercih edebileceğiniz gibi internetten de destek almak mümkündür. http://www.2elesyaalanlar-ankara.com/ sitesine göz atarak ikinci el eşyalarınızı ne yapacağınız konusunda net karara varabilirsiniz. Firmamız birçok farklı kategoriden eşyayı alarak sizlere en iyi olanaklarla sunmaya gayret ediyor.

 

Ankara’nın en köklü ikinci el eşya firması Arslan Spot sizlere haftanın 7 günü tam gün hizmet vermektedir. İkinci El Eşya ve Spot ürünlerinizi satmak için tek yapmanız gereken bizi aramak. 2.El Mobilyalardan 2.El Beyaz Eşyalara kadar satmak istediğiniz tüm ev ofis mobilyaları ve eşyaları değerinden alınır. Ankara'nın Spotçusuna bir telefon kadar yakınsınız. Sıfır Çeyizlik Ambalajlı ürünlerinizi satmak içinde bizi arayın.

Telefon Numaramız: 0 535 743 62 64
Adresimiz: İtfaiye Meydanı Yenice Sok. No:17, Ulus, Altındağ, Ankara 
29
Site Tanıtım Bölümü / Güncel haberler Lifehaber.de platformunda sizi bekliyor
« Last post by admin on June 29, 2020, 04:55:43 PM »
Güncel haberler Lifehaber.de platformunda sizi bekliyor

Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan her türlü gelişmeyi, anlık olarak izlemek adına, siz de pek çok kişi gibi Lifehaber.de isimli internet adresine ziyarette bulunabilirsiniz. Site içerisine, sürekli olarak güncel haberler eklenmektedir. Sık güncellenen içeriği, sade ve aynı zamanda şık tasarımı ile beğeni toplayan Lifehaber.de platformu, her geçen gün daha da büyüyor.

Güncel haberler okumak isteyenler, hiç vakit kaybetmeksizin bu siteye giriş yapabilir. Site içerisinde ziyaretçileri spordan tutun ekonomiye, teknolojiden sağlığa kadar çok sayıda farklı kategoride haberler bekliyor olacak.

Son dakika haberleri ile dolup taşan lifehaber.de içerisinde çeşitli köşe yazıları da mevcuttur. Buradan gündeme dair kaleme alınan köşe yazılarını keyifle okuyabilirsiniz.

Sitede aynı zamanda yeni çıkacak olan otomobillere dair incelemeler de yer alır. Akıllı telefonlara dair haberler, en son teknolojik yenilikler, bilim dünyasında öne çıkanlar Lifehaber.de ziyaretçilerine sunulmuştur.

Manşet haberler okumak adına, artık hangi siteye girmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Siteyi beğenirseniz, sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız. 
30
Site Tanıtım Bölümü / Evden eve nakliye hizmetleri - Mopasnakliyat.com
« Last post by admin on June 29, 2020, 04:40:04 PM »
Web Site ismi : Mopasnakliyat.com

Site ile ilgili başlık : Evden eve nakliye hizmetleri - Mopasnakliyat.com

Domain kayıt tarihi : Mart 2018

Site hakkında açıklamalar : İstanbul içerisinde evden eve nakliye hizmeti satın almak istiyorsanız, hiç tereddüt etmeksizin Mopaş Nakliyat firması ile irtibat kurabilirsiniz.

Mopaş Nakliyat, gerek İstanbul Anadolu Yakası, gerekse de İstanbul Avrupa Yakası için nakliyat çözümleri sunar. Profesyonel evden eve taşımacılık hizmetleri arayanlar, gönül rahatlığıyla bu firmaya başvurabilir.

Sadece evden eve nakliyat hizmetleri değil, iş yeri taşıma hizmetlerini de buradan alma şansınız olacaktır. Müşterilerine en avantajlı fiyatlarla iş yeri taşıma çözümleri sunan Mopaş Nakliyat, sektöründe önemli bir yere sahiptir. İş yerinizi, İstanbul'un bir bölgesinden bir diğer bölgesine, bu firmayı arayarak en cazip fiyatlarla ve profesyonel bir biçimde taşıtma şansı bulabilirsiniz.

Şehir içi nakliye hizmetleri ile büyük beğeni toplayan firma, güleryüzlü personelleri, makul fiyatları, geniş hizmet ağı ve farklı farklı hizmet seçenekleriyle de ön plana çıkmaktadır. Buradan gerek şehir içi, gerekse de şehirler arası nakliyat hizmetleri alabilirsiniz. Eşya taşıma hizmetleri, şoförlü araç temini gibi ek hizmet seçenekleri, firma tarafınca müşterilerine sunulur.

Telefon Numaraları : 0531 390 38 93 - 0532 363 67 70
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 10