Recent Posts

Pages: 1 ... 8 9 [10]
91
En iyi Netflix dizileri, Ptt sorgulama ve Instagram hesap silme detayları burada

Dünya genelinde, son zamanlarda Netflix adlı platform, geniş yankı uyandırmış durumda. Pek çok yerli ve yabancı dizi ile filmin bir araya getirildiği bu platform, ücretli bir abonelik sistemi ile çalışmaktadır.

Netflix dizileri linkine tıklarsanız, platform içerisindeki en sevilen dizilerin ne olduğunu görebilirsiniz. Fakat elbette bu tavsiyeler, editörün kendi tercihleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Herkes kendi kararını kendi vermelidir. Zira herkesin dizi ve film keyfi birbirinden farklı olmaktadır. Milyonların sevdiği bazı dizi ve filmler, kimisi için keyifli olmayabilir.

Teknobilgi.net adlı site üzerinde sadece Netflix hakkında içerikler yer almaz. Burada instagram hesap silme işlemini nasıl gerçekleştirebileceğinize dair bilgiler de sizi beklemektedir.

Dileyen ziyaretçiler, Ptt sorgulama işlemleri için yine buradan bilgi alabilir.
92
Site Tanıtım Bölümü / Instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır?
« Last post by admin on April 23, 2020, 05:55:33 PM »
Instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır?

Instagram hesabınızı dondurmaya mı karar verdiniz? Yapmanız gereken işlemler son derece basittir.

Hemen instagram hesap dondurma linkine tıklayın ve buradan instagram hesabınızı nasıl pasif hale getireceğinizi öğrenme fırsatı yakalayın.

Kimi nedenlerden ötürü, zaman zaman instagram adlı sosyal medya platformundan çekilmek isteyebiliriz. Böyle bir durumda, instagram nasıl dondurulur sorusunun yanıtına cevap bulmak isteyenler, teknobilgi.net adresinden yararlanabilir.

Site içerisinde instagram dondurma linki ziyaretçilere gösterilmiştir. Buradan sadece instagram hakkında değil, daha pek çok sosyal medya platformu ile ilgili birbirinden değerli bilgiler alma şansına sahipsiniz.

Teknolojiden haberdar olmak isteyen, Instagram ve benzeri sosyal medya platformları hakkında çeşitli ipuçlarını öğrenmeyi arzu edenler, bu siteden asla şaşmasın.
93
Site Tanıtım Bölümü / Zeytin Sütünün Faydaları
« Last post by admin on April 20, 2020, 05:50:26 PM »
Zeytin Sütünün Faydaları

Zeytin Sütü içinde bol miktarda e vitamini bulunur.  Antioksidan kaynağıdır. Cilde sürdüğünüz zaman cildi yumuşatır. Cilt kuruluğuna birebir iyi gelir. Egzama gibi cilt yaralarını iyileştirir. Kalp ve damar hastalığına iyi gelir. Sindirim sistemine iyi gelip kabızlığını önler. Vücudu toksinlerden arındırıp bağışıklık sistemini güçlendirir. Hücrelerdeki yıkımı yavaşlatıp hücre onarımını kolaylaştırır.  Vücudu dinlendirip vücut ağrılarına iyi gelir. Çağımızda kanser tedavisinde kullanılır.

Yeşil Kırma Zeytin ilk üretilen zeytinlerden elde edilir. Bu yüzden dayanıksız olup hemen tüketilmesi gerekir. Kararmamış zeytinler kullanılarak elde edilir.

Organik Zeytinyağı doğal yollarla elde edilen yağlar olup insan sağlığına birçok yönden olumlu katkı sağlar. Zeytin sütü, yeşil kırma zeytin ve doğal zeytinyağı temin etmek için firmamızın internet adresini kullanabilirsiniz. Firmamıza Kokluzeytincilik.com.tr bağlantı adresinden erişim sağlayabilirsiniz.
94
Site Tanıtım Bölümü / Kapak Kapatma Makinası
« Last post by admin on April 20, 2020, 04:41:59 PM »
Kapak Kapatma Makinası

https://arminpack.com/tr/ firması özellikle kapak kapatma makinası satın almak isteyenlerin tercih ettiği bir firmadır. Firmayı bu kadar popüler kılan unsur nedir? Hemen bu konuya açıklık getirelim. Firma satmış olduğu kapak kapatma makinasıni kendisi üretmektedir. Kendi imalatları olduğu için ürünlerin hepsi garantilidir. Ürünle ilgili sorun yaşadığınızda karşınızda bir muhatap bulabilirsiniz. Kapak kapatma makinası ile üretilen ürünlerin paketlenmesi işini hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Kapak kapatma makinasıni uygun fiyata temin etmek isteyenler genelde sitemizi tercih etmektedir.

Kapak Kapatma Makinası Ne İşe Yarar

Arminpack.com/tr firmasından satın alacağınız kapak kapatma makinası ile işletmenizde ürünlerin kapaklarını hızlı bir şekilde kapatabilirsiniz. Ekip çalışması yapan işletmelerde kapak kapatma makinası mutlaka olması gerekir. Bu makine işten, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlar. İşe daha sıkı bir disiplin katar.  Kapak kapatma makinası almak için internet sitemize giriş yapıp satışta olan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Sitemizde her ürünle ilgili geniş açıklamalar bulunur. Sitemizde satışta olan ürünler şunlardır: Kavanoz dolum makinası, süt dolum makinası, kapak sıkma makinası, ayran dolum makinası, otomatik sigara dolum makinası, sucuk dolum makinası, bal dolum makinası, çikolata dolum makinası, şişe dolum makinası, kapsül dolum makinası, parfüm dolum makinası

Başta kapak kapatma makinası olmak üzere, yukarıda da saymış olduğumuz gibi pek çok sayıda ihtiyacınızı buradan en iyi şekilde karşılama şansına sahipsiniz.

 https://arminpack.com/tr/kapak-kapatma-makinasi
95
Site adı : Blogdium.com

Siteyi tanımlayan başlık : Güncel Haberler, Teknoloji Haberleri, Sağlık Haberleri ve fazlası - Blogdium.com

Site Kayıt Tarihi: 14 Nisan 2020

Ayrıntılı Açıklamalar : Blogdium.com adı altında yayın hayatına merhaba diyen internet adresini bugün sizler için tanıtmak istiyorum. Site içerisinde, konumuzun başlığında da vurgulamış olduğumuz gibi; gerek Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan son dakika haberleri, gerek teknoloji dünyasında olup bitenler, gerekse de sağlığımızı yakından ilgilendiren haberler kendine yer bulmuştur. Tüm bu içerikler ile çok daha fazlası, blogdium.com ziyaretçilerini bir arada bekliyor olacak.


Teknoloji Haberleri

İnternetten son dakika teknoloji haberleri okumak için artık hangi siteye girmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Sitenin teknoloji adlı kategorisinde sizleri son dönemlerin popüler uygulamaları hakkında bilgilerden tutun yeni nesil akıllı telefon incelemelerine kadar birçok içerik karşılayacak. Teknolojiye meraklı olanlar, bu sitede güzel vakit geçirebilir.


Sağlık Haberleri

Son dönemlerde, sadece Türkiye'nin değil, bütün dünyanın gündemi Koronavirüs hastalığı (COVID-19) olmuş durumda. Blogdium.com platformunda da Koronavirüs hakkında bilinmesi gereken birçok değerli bilgi bir araya getirilmiş. Ayrıca bu hastalık hakkında yapılan aşı çalışmaları, güncel vaka sayıları ve fazlası sitede bulunabilecektir. Burada sadece covid 19 haberleri değil, sağlığımızı pek yakından ilgilendiren birçok paylaşım yer alır. Sağlık haberleri linkine tıklayanlar, vitaminlerin yararlarından tutun ruhsal sağlığımız için önerilere kadar çeşit çeşit içeriğe ulaşabilir.


Güncel Haberler

Dünyanın konuştuğu her mesele, blogdium.com içerisinde enine boyuna işlenir. Buradan hem Güncel haberler okuyabilir, hem de birbirinden faydalı bilgilere ulaşmanın keyfine varabilirsiniz. Gerek eğlenceli, gerek bilgi verici paylaşımlarıyla kısa zamanda büyük beğeni toplayan blogdium.com adresi, her geçen gün daha da büyümektedir.

96
Site Tanıtım Bölümü / Uzaktan Eğitim Özel Ders Sistemi
« Last post by admin on April 20, 2020, 01:49:18 PM »
Uzaktan Eğitim Özel Ders Sistemi

Uzaktan Eğitim Özel Ders Sistemi ile belirli bir fiziksel ortamda bulunma zorunluluğu olmaksızın eğitim yapılmasına imkân sağlar. Bu yöntemle zorunluluk sebebi ile eğitim ortamında bulunamayan kişilerin eğitim imkânlarından yararlanmasına imkân sağlar. Son günlerde ülkemizde yaşanan koronavirüs vakasından sonra uzaktan eğitim özel ders sisteminin önemi daha da artmaya başladı. Uzakta bir arada olmayan kişiler bu sistem sayesinde eğitim imkânlarından faydalanmaktadır. Oluşturulan sistemle uzakta olmasına rağmen sanal bir sınıf ortamı oluşturulmaktadır. Kişiler anlatılan dersleri izleyebilir, canlı olarak bağlanabilir ve sorular sorabilir. Sorularına anında cevap alabilir, yanlış öğrenmeleri düzeltebilir.  Uzaktan eğitim sistemine dahil olmak ve konu hakkında bilgi sahibi olmak için E-uzaktan.com sitesini kullanabilirsiniz.

Uzaktan eğitim sistemi sayesinde günlük yaşamda çok meşgul alan ve çalışmak zorunda olduğu için eğitim imkânlarından faydalanamayan kişilere eğitim imkanı sunar. Zamandan ve mekândan bağımsız olarak eğitim imkanı sunan sistem son günlerde gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde çok sık kullanılmaktadır. Bu sistem ile kişiler istediği saat bağlanıp sistemde anlatılan dersleri izleyebilir. İyi bir planlama yaparak kişi eksik olduğu alanlarda eğitim alabilir ve kendini geliştirebilir.Uzaktan eğitim özel ders sistemi ile zaman ve mekan sınırlaması olmadan kişi istediği alanda eğitim alabilir. Bir sınıfta yer almadığı halde sınıfta anlatılan dersleri canlı olarak alabilme imkânı sunar. Tıpkı sınıftaki gibi kişi yine sormak istediği soruları sorabilir, sorduğu sorulara cevap alabilir. Sistem ile kişi hiçbir ayrıntıyı ve detayı kaçırmaz. Dersleri dilediği zaman dilediği sayıda tekrar izleyebilir. Online olarak anlatılan dersleri kendinizi mutlu ve huzurlu hissettiğiniz bir ortamda, kendinizi psikolojik olarak hazır hissettiğiniz anda takip edebilirsiniz. Kendi zaman çizelgenizi ve çalışma takviminizi oluşturabilirsiniz. Planlı ve düzenli çalışarak istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Yoğun tempoda çalışan ve çok fazla vakti olmayan kişiler eksik olduğu alanlarda eğitimleri uzaktan özel eğitim ders sistemi ile alabilir. Sistem hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linkimizi kullanabilirsiniz.

https://www.e-uzaktan.com
97
Site Tanıtım Bölümü / Instagram ve Facebook Cloaker Hizmetleri - Cloaker.me
« Last post by admin on April 20, 2020, 11:39:39 AM »
Web site adı : Cloaker.me

Sitenin başlığı : Instagram ve Facebook Cloaker Hizmetleri - Cloaker.me

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Haziran 2019

Site ile ilgili açıklamalar : Cloaker.me adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesine hoş geldiniz. Site aracılığı ile, gerek instagram cloaker, gerekse de Facebook cloaker hizmetleri satın alabileceksiniz. Burada her ihtiyaca ve her bütçeye hitap eden çok sayıda cloaker paketi sizleri bekliyor olacak.

Sosyal medya reklamlarınızı arzu ettiğiniz ülkelere ve dillere göre ayırmanız, cloaker hizmeti ile birlikte mümkündür. Gelişmiş altyapısı, profesyonel desteği ile büyük beğeni toplayan cloaker.me adresi, kısa zamanda adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Cloaker.me platformuna giriş yaparak; ister Google Ads Cloaker, ister Facebook Cloaker, isterseniz de Instagram cloaker paketlerinden sipariş verebilirsiniz.

Paketlerde yer alan ortak özellikler şu şekilde sıralanabilir:

1) Sınırsız tıklama - sınırsız gösterim
2) Referans sistemi
3) Dil ve ülke seçimi
4) Cihaz seçimi
5) Kapsamlı istatistikler

Paket fiyatları, link oluşturma adetleri doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.

Cloaker.me vasıtasıyla; yazılım, sms onay, hesap satışları ve grafik paketleri gibi hizmetlerden de satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

98
Site Tanıtım Bölümü / Gündemi Takip Etmek için haberklik.com adresine girin
« Last post by admin on April 17, 2020, 12:55:51 PM »
Gündemi Takip Etmek için haberklik.com adresine girin

Gündem Haberleri artık Haberklik.com adresinden kolayca takip edilmeye başlandı. Her gün binlerce insan bu site üzerinden gündemi ücretsiz bir şekilde takip etmektedir. Her sabah bilgisayarınızı açtığınızda bilgisayarınızın içinde günlük gazeteniz hiçbir ücret ödemeden hazır. Site editörleri sizin için gündem olacak haberleri seçip görsellerle destekleyip sitemizde yayına alıyor. Sitemizi her gün binlerce insan kullanmaktadır. Gündemden geri kalmak istemiyorsanız gündemi takip etmek için web sitemize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sitemizi daha verimli kullanabilmek için sitemizi sık kullanılanlar menünüze eklemeyi unutmayın.  Sitemizde güncel yaşama ait eğitim, sağlık, teknoloji, magazin ve spor haberlerini bulabilirsiniz.  Söz bitti sizi web sitemize davet ederek yazı dizimize son veriyoruz.

https://haberklik.com/
99
Site Tanıtım Bölümü / Ankara Almanca ve İngilizce kursları tavsiye
« Last post by admin on April 15, 2020, 01:31:06 PM »
Ankara Almanca ve İngilizce kursları tavsiye

Ankara'da kaliteli bir İngilizce kursunda okumak isterseniz, sizlere bu hususta Ankara İngilizce kursları tavsiye yazımızı tavsiye ederiz. Yazı içerisinde, okurlara şehir içerisindeki en iyi İngilizce kursu tavsiye edilmektedir.

İngilizce öğrenmek, içerisinde bulunduğumuz dönemin en önemli gerekliliklerinden biri haline geldi. Pek çok kişi, İngilizce'yi temel şekilde biliyor. Fakat bu temel İngilizce, çokça kere, özellikle iş hayatında bize yeterli gelemiyor. Yabancı iş ortaklarıyla bir iş görüşmesi yaparken, temel İngilizce ile iletişim kurmak asla yeterli olmayacaktır. İngilizce'yi kusursuza yakın bir biçimde öğrenmek adına, elbette doğru kurslara yazılmak gerekiyor. Bu konuda fevzi.co adresine eklenen, yukarıda linkini paylaştığım yazıyı okumanızda fayda vardır.

Ankara Almanca kursları tavsiye yazısı içerisinde ise, Ankara'nın en iyi Almanca kursları sizleri bekliyor olacaktır. Almanca'yı en güzel nerede öğrenebilirim derseniz, sorunuzun yanıtı, yazımız içerisinde sizleri bekliyor olacak. Çağrı Dil Yabancı Almanca Kursu Ankara ismiyle hizmetlerini sürdüren kurs, şehir içerisinde büyük beğeni toplamaktadır.

Markanızı avantajlı fiyatlarla tescil ettirmek adına ise, Marka Tescil Ankara sayfasına girmenizi öneriyorum. Bu sayfada, Cadde Patent Marka Tescil Ofisi hakkında bilgiler verildiği gibi, marka tescili ile ilgili herkesin bilmesi gereken birbirinden değerli bilgiler de bir araya getirilmiştir. Yurtdışı marka tescili, marka tescil başvuru işlemleri ve benzeri hususlar, yazıda bulunabilir. 
100
Site Tanıtım Bölümü / Fake numara vererek mobil onay yapmak mümkün!
« Last post by admin on April 13, 2020, 11:42:53 AM »
Web Site İsmi : Numaramarket.com

Site Başlığı : Fake numara vererek mobil onay yapmak mümkün!

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Şubat 2020

Site Tanıtımı : Günümüzde çok sayıda platforma kayıt olurken, sms onay sistemi bulunmaktadır. Bu durum, gizliliğini korumak isteyen, telefon numarasını 3.şahıslara sunmak istemeyen kişilerin elbette hoşuna giden bir şey değildir.

Mobil onay talep eden bir platforma, telefon vermeden kayıt olabilir miyim?

Elbette olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, numaramarket.com isimli internet adresine girmek olmalıdır. Sitede belirtilen hizmeti satın aldığınız takdirde, bir fake numara sahibi olursunuz. Fake numarayı da, dilediğiniz mobil onay isteyen platforma kayıt olurken kullanırsınız.

Buradan edindiğiniz fake numaraya, mobil onay kodu gelir. Ve siz de gerek çeşitli sosyal medya platformlarına, gerek kimi forum sitelerine, numara gizliliğinizi ihlal etmeden kayıt gerçekleştirirsiniz.

Mobil onay sistemi isteyen platformlar, kimi zaman cep telefonlarımıza istenmeyen sms'ler de göndermektedir. Her ne kadar reklam sms'leri göndermek yasak haline geldiyse de, firmalar artık sms gönderirken, 'Sms almak istemiyorsanız şuraya mesaj gönderin' gibi uyarıları yaparak sms gönderebiliyor. Hatta, zaman zaman sms iptal mesajlarının atıldığı anda, ücret kesimi yasak olmasına rağmen, telefonumuzdan ücret alınabiliyor. Bu gibi can sıkan durumlarla karşılaşmamak, gizliliğinizi en güzel şekilde korumak için, siz de pek çok kişi gibi numaramarket.com adresinden yararlanmaya başlayın.

Sms onayı isteyen bir forum sitesinden banlandınız. Ve eski numaranız ile kayıt olamıyorsunuz. Yeniden kayıt olmak için, buradan fake numara talep edebilirsiniz.

Özetlemek gerekir ise; gerek gizliliğini korumak isteyenler, gerek firmaların can sıkan sms mesajlarını görmek istemeyenler, gerek aynı platforma tekrar kayıt olmayı arzu edenler, numaramarket.com adresine başvurabilir.
Pages: 1 ... 8 9 [10]