Menu Home

Online algı yönetimi

Online algı yönetimi

Günümüzde online algı yönetimi çok büyük bir önem arz etmektedir. Büyük markalar, internet ortamında olumlu bir algıya sahip olmaları için profesyonel hizmet almaktadır. Siz de markanızı korumak, markanızın itibarını yüceltmek ve markanız hakkında çıkan olumsuz haberlerden sıyrılmak için mutlaka online algı yönetimi hizmeti satın almalısınız. Distile, müşterilerine 7 yılı aşkın süredir online kriz yönetimi, online itibar yönetimi ve online algı yönetimi hizmetleri sunar. Bu hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen distile.com.tr adlı web sitesine giriş yapabilirsiniz. Site üzerinden aynı zamanda internetten içerik kaldırma konusunda da detaylı bilgiler alabileceksiniz.

İnternetten haber kaldırmanız gerekiyor ise, bu konuda yardımınıza Distile koşacaktır. Distile sayesinde, şahsınıza ya da firmanıza yönelik çıkan olumsuz haberleri internetten kolayca kaldırtabilirsiniz.

Firmanızın internet ortamında iyi bir algıya sahip olması çok önemlidir. Eğer firmanız ile ilgili fazla sayıda olumsuz yorum ve haber varsa, bu satışlarınızı oldukça kötü etkiler. Markanızı büyütmek ve yüceltmek için, doğru firmalardan online algı yönetimi hizmeti satın almanız elzemdir.

Distile.com.tr isimli internet adresi içerisinde, online algı yönetimi üzerine çok sayıda kıymetli makale sizleri bekliyor. Bu makaleleri okuyarak, internet ortamında algının yönetiminin ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunu fark edebileceksiniz.

Eğer sizinle ya da markanızla alakalı kötü içerikler sunan bir Blogspot sitesi varsa, bu Blogspot sitesini Distile ile görüşerek kaldırtabilirsiniz. Firmanın müşterilerine sunmuş olduğu Blog silme hizmetiyle beraber, Blogspot sitesini komple kapattırabilecek ya da site içerisinde, hakkınızda yazılan olumsuz haberi ortadan kaldırabileceksiniz. Benzer şekilde, Youtube adlı video paylaşım sitesi üzerinde, sizi ilgilendiren ve itibarınızı zedeleyecek bir video bulunuyorsa, bu videoyu Distile sayesinde sildirebileceksiniz.

Distile, günümüzde pek çok şahıs ve firmanın ihtiyaç duyduğu internetten içerik kaldırma hizmetleri sunmaktadır. Distile ile çalışanlar, hem arzu ettikleri içerikleri webden kaldırma fırsatı elde edebilecek hem de markalarının ve şahıslarının itibarını koruma şansı yakalayabilecektir.

Distile adresinden hizmet almak isterseniz, 0850 885 10 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Web site: Distile.com.tr

Categories: Reklamlar

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir